Skocz do zawartości

URZADZENIE DO IDENTYFIKACJI BŁĘDÓW


arkitekt

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

dosyc czesto wywala mi check+ reszta fajerwerkow. po podjechaniu do zaprzyjaznionego warsztatu okazuje sie problemem byc mieszanka paliwa lub inny banal. wielu kolegow w rozmowach bezposrednich mowi o interfejsie i samodzielnym identyfikowaniu bledow, szczegolnie jak jestes poza miejscem zaprzyjaznionego warsztatu ...

uprzejmie zatem prosze pochwalcie sie co zanabyliscie za pudeleczka korygujace bledy i dlaczego warto nabyc wlasnie takie ???

z gory dziekuje za pomoc.

 

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkitekt, :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=21&t=150802&view=unread#unread

Tam napisałem, czego używam. Jak wywaliło mi Check'a usunąłem błąd, niestety teraz powrócił i każde kasowanie kończy się kolejnym zapaleniem lampki na zegarach :evil: Prawdopodobnie lambda do wymiany, chociaż jeszcze nie potwierdziłem tego na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sredniaq,

 

dzieki za odpowiedz, sciagnolem sobie na ARCa program TORQUEa ale w wersji lajt i oprocz wyboru wyswietlania mnostwa pewnie przydatnych wskaznikow nie odnotowalem identyfikowania bledow. czy do prawidlowego odczytania bledow potrzebna jest wersja full tego programu ?(taka jest platna). Interfejs na bluetuth zakupie jak tylko znowu bedzie dostepny sprawdzimy.

 

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikd,

 

wszystko na dobrej drodze by zanabyc urzadzenie i ogarniecie tematu.

owszem mnostwo osob sprzedajacych urzadzenie (a wrod nich wszyscy z negami za niedzialajace interfejsy) coz "wszystko zrobione jest w chinach".

 

dzieki za pomoc, jakby co bede dzwonil.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikd,

 

zakupilem MINI ELMa, czekam tylko juz na wysylke dzis lub jutro powinienem juz go miec.

potem tylko skonfigurowac je ze smartfonem i pierwsze proby...

 

 

tomasz p.

 

-- Śr lip 04, 2012 10:43 am --

 

dominikd,

 

zadzialalo, ale mocno okrojona jest ta jego funcjonalnosc. mimo opcji co to one nie moze tylko kilka znich naprawde czyta...

owszem widzi bledy, ale nie wszystkie i nie wszystkie kasuje. owszem czyta kilka parametrow ale nie ktore mocno dziwnie przeklamuje szczeglnie doladowanie ( boost ), ale temp. koolanata fajnie wreszcie widac jak pracuje koolant a nie jak na desce lezy bykiem ... no i chwilowe spalanie od startu rzedu 132l/100km :lol::lol::lol: do grzecznie lecac 120km/h pokazywal spalanie 8,8 l/100km nawet podoba mi sie taka wartosc :D

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...