Skocz do zawartości

poszukuję modelu ....


Agapoz

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam o pomoc :)

Największym marzeniem mojego męża jest kupno Subaru Impreza WRC ( nie wiem dokładnie czy jeszcze w nazwie są jakieś symbole ;):)

Ponieważ na razie pozostaje to w sferze marzeń chciałabym sprawić mu na 30 urodziny niespodziankę i kupić sterowany model takiego Subaru.

Niestety sklepy z zabawkami, które odwiedziłam nic takiego nie oferują :(

A ja nie mam za dużo czasu bo urodziny się zbliżają nieubłagalnie...

Czy ktoś z Was wie może gdzie mogę kupić ( może być drogą internetową) taki "wypasiony" model i uszczęśliwić mojego męża ??? :)

Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wysokiej jakosci modele sa dostepne u dealerow Subaru na terenie calej Polski, z tego, co mi wiadomo. Ale jesli chodzi Ci o zdalnie sterowany samochod.......gdzies mialem adres czlowieka sprowadzajacego takie autka. Poszukam w interenecie, jak cos znajde to dam znac! :)

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W związku z telefonami w w/w sprawie informuję, że kierowcy modelu Imprezy WRC z silniczkiem spalinowym nie nabywaja uprawnień do bezpłatnego szkolenia w ramach SJS. :wink:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup mu Microracers'a albo cos podobnego, samochodzik jest wielkosci resoraka, jezdzi jak glupi a oferowane w polsce (pod jakas inna nazwa) kosztuja cos kolo 70 zl, zabawa jest przednia :D oczywiscie samochodzik jest w pelni sterowany, a obudowy maja ksztalt czolowych japonskich aut sportowych, wsrod nich jest rowniez Subaru Impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym marzeniem mojego męża jest kupno Subaru Impreza WRC. Ponieważ na razie pozostaje to w sferze marzeń

 

Nie to żebym był pesymistą, ale chyba jednak nie na razie... Raczej na wieki wieków :) Poza tym WRC to mało praktyczne auto... Żeby nie powiedzieć niepraktyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanke Agnieszke bardzo serdecznie :D .

Ponieważ jak widze jesteś z Poznania (albo okolic) to zobacz proszę na ul. Paderewskiego. Tam jest tak sklep z modelami do sklejania, ale równiez z tego co wiem to maja w ofercie samochody zdalnie sterowane.

Jakiś czas temu widziałem u nich w witrynie sklepowej chyba właśnie to czego szukasz - model Subaru Impreza, w barwach rajdowych, sterowany radiem :) Cena - coś koło 900 PLN, ale czego sie nie robi dla Subar......przepraszam, męża oczywiście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho wreszcie coś dla mnie. Ja jestem modelarzem i powiem ze w sklepach modelarskich są raczej modele do sklejania i nic pozatym. Tyle tylko że taki pojazd trzeba zazwyczaj samemu pomalowac i zrobić kalkomanię. Nie jest to proste co wiem z własnego doświadczenia. Myślę że ten silniczkiem spalinowym jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze smutkiem popatrzyłem sobie na mojego błękitnego WRX'a stojącego na półeczce... wierzę, że kiedyś będę mógł zrobić też taką fotkę

 

Jest wielu którzy w ten sposób myślą i są pełni wiary że marzenia się spełnią. Ja też mam taką nadzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam www.allegro.pl od czasu do czasu jest kilka modeli na aukcji...w wyszukiwarce wpisac "subaru" pokaze sie lista aukcji 8)

 

no to przeto kupiłem STI na baterie, mało używane za niebagatela sumę 70 zeta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegę Dip-a :)

Dzięki za info. Ja też myślałam o tym sklepie. Wybieram sie własnie jutro na zakupy. ale szukam też innym punktów w razie czego. Mam niestety tylko czas do końca tygodnia więc nie mam czasu na zabawę w Allegro i tego typu rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam kolejny dylemat....

znalazłam dwa modele Subaru Impreza WRC i nie wiem który wybrać :(

Jeden zaoferowano mi z dwoma karoseriami ale do samodzielnego pomalowania, z radiem i odpowiednim lakierem.

A drugi to wiem tylko, że jest kompletny ( czyli też z radiem i ładowarką) ale z napędem na 4 koła.

Cenowo oba są prawie identyczne, więc to nie jest problem.

Czy jest jeszcze coś istotnego na co powinnam zwrócić uwagę przed zakupem?

Z góry dziękuję za pomoc.

Aga

P.S. Dip ten z napędem na 4 koła to własnie jest w sklepie na Paderewskiego. Idę jutro go obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...