Skocz do zawartości

Liga Cartingowa Krakow


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gr1zly nie bardzo:P Buffy sie nie stawil:) Sily wyzsze:0 co sprawilo ze mona bylo spokojnie pojezdzic:) Forumowiczow malo sie zjawilo...ale...ogolnie 15 osob bylo. Z czego uwaga...3 Panie jezdzily rowniez!! CO sie chwiali. BArdzo:) Jedno Subaru sie pojawilo: Solberg ktorego poprzednim wlascicielem bym Banan niejaki a teraz przeszlo w rece Miłosza ktorego serdecznie pozdrawiam. Do tych dwoch Panow nalezaly rowniez najlepsze czasy...:) Moj 24:66...a ich...nie wiem:) lepsi byli. ale nikt nie zrobil 23...nawet wysokiej:) W kazdym razie dzieki wielkie wszystkim za pojawienie sie. Nastepne planujemy w sumie na za 2 tyg. chyba ze zainteresowanie bedzie. Pozdrowienia i moze nawet jakies fotki sie wklei:) bo znajomy robil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz bedzie bedzie :D ja mialem 23:67 na 2gim przejezdzie ... aa jak mi ktos powie ze nie da sie karta 45% bokiem postawic do plaszczyzny toru :) to plz nie ma racji mnie sie udalo po fartowaniu od bandy :) bylo fajnie powtarzamy ofc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno waga robi swoje, zwlaszcza w kartach gdzie moc maja 6-10km, ja mowili w formule 1 (gdzie moce sa 100 wieksze) mowili, ze kazde 30litrow (czyli okolo 30kg) benzyny pogarsza czas o 0,5 sek na okrazeniu - fakt ze okrazenie jest tez ze 100 dluzsze niz na kartach. Jedno jest pewne w kartacj wagi bardzo duza roznice, dlatego nawet rekordy sa podzielone w 2 klasach do 60kg i powyzej:) Ja ze swoimi 100kg musze sie niezle napocic zeby takie 70kg pogonic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, jeżeli chcesz jechać szybciej jedź wolniej ;-) Łądny tor jazdy, rpecyzyjne skręcanie, zero uślizgów, a potem tylko mocniej przyspieszaj mocniej hamuj i już :-)

 

Dokladnie pierwszy raz jechalem gokartem i jechalem na maksa agresywnie, pozniej nie wiedzialem jak czas poprawic, nastepnym razem zaczalem spokojnie pilnujac toru jazdy i systematycznie przyspieszajac z okrazenia na okrazenie, i dalo to duzo lepsze czasy. Tak jak mowile ten chlopak co jezdzil tym potworem z silnikiem hondy (ponoc 9 w europie), ze zaczyna czasy krecic po 30min, ja po tym czasie sil juz nie mam, a rak nie czuje:) no ale jak siadam za kartem to agresiv mi sie wlacza i jade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...