Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

czuje sie niepotrzebny. bez sensu. wszystkie uszczypliwe aluzje kserobojow traktuje osobiscie. serce moje gdzies tam na pewno krwawi. zawszad same uwodzicielskie dowcipy i blyskotliwe refleksy. refleksy jak w dobrym kieliszku aksamitnego Zinfandela z kupazu przejrzalej winorosli. dobry Konfesjonal jest jak wino, a wino jest jak srogi kierownik Subaru i jego srogie plejady.

 

Konfesjonal jest intensywny jak peak-time podczas guru techno parady w upalonym Amsterdamie. ma czerwony kolor i fioletowe refleksy i sloik cwikly na zachete. i zmienia te proporcje jak kameleon, bo nigdy nie wiadomo, z kim ma do czynienia. ma wspanialy bukiet jak marchewa z Devila. w nim nuta palonej mokki i opilki zelaza. Subaru jest jak sila karzaca i sila niemilosierna. jest jak dobre wino kragle i pelne, na podniebieniu dopiero odkrywa swoja bogata i zlosliwa strukture i jedwabiste taniny jak pokutna wlosiennica. jak dobre wino, Subaru potrzebuje wlasciwej temperatury i nie przekracza ona 120’C. jak ktos nie wierzy, niech sprobuje. jak juz probuje, to niech to bedzie cuisine allemande, bo to sa gwiezdne wojny.

 

teraz kseroboje strzezcie sie bacznie. podczas watpliwych kseroprzeblyskow, foreks kryje sie w cieniu. ten cien pada spod wylaniajcego sie zza purpurowego widnokregu niebieskiego skrzydla Batmobilu. Wasze serca sa miekkie, miekkie jak kaczuszka. moje jest twarde jak kute tloki i jak kute tloki mam ich cztery.

 

poprawiajac wieszcza Obojga Narodow:

 

patrz! - ha! - to dziecie uszlo - rosnie - to msciciel!

pogromca zuchwalstwa, wiesniactwa czciciel.

z matki kosmitki, krew jego James Bond, Pan Gubernator i inne bohatery,

a imie jego bedzie Dj Fynfcys Drajcys czterdziesci i cztery.

 

chuch chuch, zamieniam sie w sluch :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu,

Wóz nurza się w niebieskosci i jak łódka brodzi;

Śród fali łąk szumiących, śród z wydechu strzalow,

Omijam wszystkich na drodze, nie spieszac sie, pomalu

 

Już mrok zapada, nigdzie drogi ni kurhanu,

Patrzę w niebo, szukam plejad, przewodniczek łodzi;

Tam z dala błyszczy obłok? tam jutrzeńka wschodzi?

Nie, to to błyszczy kogut na dachu, polizei z autobahnu

 

Stójmy! - jak cicho! - nie widać mnie prawie,

Których by nie dościgły Źrenice sokoła;

Słyszę, kędy się motyl kołysa na trawie,

 

Kędy wąż śliską piersią dotyka się zioła.

W takiej ciszy! - tak ucho natężam ciekawie,

Że słyszałbym głos sierzanta. - Jedźmy, nikt nie woła.

 

 

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem zaszczyt ponieść WICTORY i to Uwaga z Audi A4 2006 3.0 Tdi Quatro plus chiptuning. Czyli jakies 255 KM. Wyscig odbyl sie na pasie startowym od 0 i do 240 km/h bo juz bylo trzeba hamowac . Dwa razy start i dwa razy Subaru winner. Co prawda nie duzo bo o dlugość samochodu na takim odcinku to nie wiele ale zwyciestwo to zwyciestwo. A na starcie bylem pewny ze beda straszne baty ze wzgledu na roznice koni. No ale jak widac WRX daje rade. :grin: :grin: :grin: :grin:

 

[ Dodano: Pią Paź 17, 2008 7:03 am ]

M3 is the best.

 

jak jest to zmien forum na : www.M3.jestem.the.best.pl :grin: :grin:

taki maly zart :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem zaszczyt ponieść WICTORY i to Uwaga z Audi A4 2006 3.0 Tdi Quatro plus chiptuning. Czyli jakies 255 KM. Wyscig odbyl sie na pasie startowym od 0 i do 240 km/h bo juz bylo trzeba hamowac . Dwa razy start i dwa razy Subaru winner. Co prawda nie duzo bo o dlugość samochodu na takim odcinku to nie wiele ale zwyciestwo to zwyciestwo. A na starcie bylem pewny ze beda straszne baty ze wzgledu na roznice koni. No ale jak widac WRX daje rade. :grin: :grin: :grin: :grin:

To teraz zróbcie zawody kto później zahamuje. :) Większość TDI zdycha przy szybkościach poddźwiękowych, może miał wieksze lusterka? :). A kto był lepszy przy 100 km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopanie doinwestowanym (280bhp) WRXem bylo fajne, ale takie troche wulgarne z tym "batmobil-sztajl szpojlerem", zlotymi felgami, zasysajacym dolotem i syczacym zaworem. Troche na zasadzie "moje glany, moje glany niejednego juz skopaly" i niemal naciecie na kolbie za kazdym razem. Taki full-agresor-mode-real-street-fighter-mega-killer-panie-klekajcie-narody-strach-sie-bac sposob na kopanie lezacych na wlasne zyczenie.

 

Natomiast kopanie dostojnym Jagiem, to jest pelen znienacek dla kopanego. W trybie sport (i warto dodac, ze na suchym :razz: ) potencjalnych kandydatow do scigania normalnie wbija sie w glebe, ale w lakierkach, bialych rekawiczkach i meloniku. Zdziwienie kopanych godne uwiecznienia na fotografii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego startu ja bylem lepszy o dlugosc samochodu i tak to sie utrzymało do konca.

No to być może tylko dobrym startem wygrałeś :mrgreen:

Byc moze ale bylem pewien ze jak minie na zegarach 160km/h to zobacze powoli wyprzedzajacego mnie A4 , atu sie okazalo ze on zostal tam gdzie mial byc czyli : z tyły. :grin:

 

[ Dodano: Sob Paź 18, 2008 6:56 am ]

roznice koni

To czym w końcu się ścigaliście? :mrgreen:

A tak na poważnie to szacun ;) Konie nie takie straszne, gorzej z tymi niutonami ;)

 

No to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, jeszcze raz gratulacje. Niby diesel, ale konkretny. Jeździliśmy kiedyś testowym A5 3.0TDI 240KM, tyle co mogę powiedzieć: jak na diesla :arrow: rewelacja. Katalogowo 5,9s/100km/h. Kto by jeszcze z 10lat temu pomyślał, że diesle będą miały <6 do setki :cool: Hmmm, trochę strach się bać co będzie za kolejne 10lat :twisted: Może będzie Veyron diesel edition :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...