Skocz do zawartości

Wymiana filtru paliwa w Imprezie 2006 GD 2.5


buzek78

Rekomendowane odpowiedzi

do ogarniecia samemu,zdemontuj oparcie z kanapa bedziesz mial latwiejszy dostep,odkrecasz dekel po stronie pasazera i masz dostep do zbiornika paliwa wraz z widoczna pompa paliwa,wykrecasz wkrety mocujace pompe wyjmujesz,wymieniasz filtr i po klopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ogarniecia samemu,zdemontuj oparcie z kanapa bedziesz mial latwiejszy dostep,odkrecasz dekel po stronie pasazera i masz dostep do zbiornika paliwa wraz z widoczna pompa paliwa,wykrecasz wkrety mocujace pompe wyjmujesz,wymieniasz filtr i po klopocie

 

 

To w takim duzym skrocie masz odpowiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze jest to, że wg aso się tego nie wymienia. Następnie zadzwoniłem do działu części i jest na półce za 250 pln. A skoro jest na półce to jednak gdzieś go wymieniają :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze jest to, że wg aso się tego nie wymienia.

 

A która ASO udzieliła takiej informacji? :shock: Ja rozmawiałem z dwiema i w jednej powiedziano, że się wymienia po 90 tys. (jak w instrukcji), a drugiej, że po 120 tys. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście moje ASO ZDANOWICZ. Nic takiego się u mnie nie wymienia i tyle, co uważam za bzdurę

 

Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzą. Przecież manuale dla wszystkich ASO powinny być jednakowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście moje ASO ZDANOWICZ. Nic takiego się u mnie nie wymienia i tyle, co uważam za bzdurę

 

Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzą. Przecież manuale dla wszystkich ASO powinny być jednakowe...

 

Podobno ten filtr się nie zapycha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniajcie bez gadania te filtry bo to wazne dla silnika rzecz i nie wolno jej lekcewarzyc.

 

ja mam nawet pewną teorię na te filtry :twisted:

 

od kiedy nie ma tradycyjnych filtrów czyli silniki 2.5t od 2006r zaczęło się żarcie oleju :evil::evil::evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze jest to, że wg aso się tego nie wymienia. Następnie zadzwoniłem do działu części i jest na półce za 250 pln. A skoro jest na półce to jednak gdzieś go wymieniają :roll:

 

Pozdrawiam

 

 

Niezla cena jak za kawalek "torebeczki" :evil: ,lepiej juz dorzucic 100pln i zakupic caly zestaw WALBRO 255,przynajmniej pompka wydajniejsza i filterek w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak się lamersko zapytam - a nic nie trzeba remapować skoro ciśnienie w układzie jest inne i teoretycznie wtryskiwacze więcej paliwa leją?

 

 

edit:

chyba bzdura bo jest jakiś tam regulator ciśnienia paliwa

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście moje ASO ZDANOWICZ. Nic takiego się u mnie nie wymienia i tyle, co uważam za bzdurę

 

Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzą. Przecież manuale dla wszystkich ASO powinny być jednakowe...

 

Ciekawe, czy ASO ZDANOWICZ zaleca wymianę rozrządu... :mrgreen:

 

AdaSch, może jednak warto zasugerować im konsultacje z SIP-em w tej sprawie... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...