Skocz do zawartości

Mercedes Benz SLR McLaren


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to trochę nie to forum, więc proszę mnie zaraz nie wywalać, natknąłem się właśnie na nowe auto Mercedesa i pomyślałem że warto by może wspomnieć. Mercedes-Benz SLR McLaren to auto jak chwalą się producenci będące wynikiem zastosowania w aucie drogowym technologii używanych w Formula 1. Trochę technikaliów:

Silnik: AMG 90º V8, 5.439 litra, 3 zawory na cylinder SOHC z mechaniczną sprężarką

moc: 626 km @ 6500 rpm moment obrotowy.... :780 Nm @ 3250 - 5000 rpm, Vmax: 334 km/h

przyspieszenie 0-60 mph: 3,7 s niestety masa aż 1768 kg wiec mamy chyba najszybsza ciężarówę na świecie, no i napęd na oś tylną. W razie wątpliwości nie jest to żaden tuning, auto z wyglądu przypomina sl'a ale tak naprawdę jest zbudowane zupełnie od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to trochę nie to forum, więc proszę mnie zaraz nie wywalać

 

 

Spoko, spoko, gdyby za takie cos wywalac z forum, to bym juz daaaaawno temu wylecial. Przeciez informacje o ehrm...konkurencji? sa bardzo potrzebne! :D

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan napisał:

OK

 

 

Chryste. Wy chcecie mnie do nerwicy doprowadzić?? Ja rozumiem mniej czy bardziej zboczyć z tematu ale nie potrafię znieść odpowiedzi typu "TAK, NIE, NIE WIEM, OK, DZIEKI"

 

To jest całkowite niedbalstwo i nieuwaga przy pisaniu postów. Zresztą ile razy ja to powtarzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że kolo od tej bryki ma duże samozaparcie, poz tym Mercedes chciał go oskarżyć o kradzierz danych na jego temat bo nie wierzyli że on to zrobił na podstawie pomiarów zrobionych z modelu 1:18 i zdjęć concept cara z wystawy w Genewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan napisał:
OK

 

 

Chryste. Wy chcecie mnie do nerwicy doprowadzić?? Ja rozumiem mniej czy bardziej zboczyć z tematu ale nie potrafię znieść odpowiedzi typu "TAK, NIE, NIE WIEM, OK, DZIEKI"

 

Sznowny kolego from Kattowitz, popieram was w całą ostrością z jaką Waść to napisałeś, uważam że każda wypowidź powinna coś do dyskusji wnosić, choby to miał być zapach rok temu zmarłej tragicznie krowy. Na swoją ksywę zapracowałem sobie ciężką chorobą zwaną "płaskopalcość" od klepania w te plastykowe wypustki zwane literblatem. Albo chcemy coś przekazać potomności albo milczymy jak ryba przydenna. Spojrzenie na świat mamy co prawda jak zezowata teściowa ( każdy z nas dwóch patrzy inaczej ) ale w tym samym temacie wypowiadałem się jakieś 990 postów temu, tylko zajęło mi to jakieś siedemdziesiąt wierszy. Lubię - wchodząc na forum - mieć co poczytać. Jak coś piszę to dbam o to samo w stosunku do innych ( choć może to się nie rzuca w oczy )

 

Pozdrawiam

Siwus gadułus głupotus - ale za to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznowny kolego from Kattowitz, popieram was w całą ostrością z jaką Waść to napisałeś, uważam że każda wypowidź powinna coś do dyskusji wnosić, choby to miał być zapach rok temu zmarłej tragicznie krowy. Na swoją ksywę zapracowałem sobie ciężką chorobą zwaną "płaskopalcość" od klepania w te plastykowe wypustki zwane literblatem. Albo chcemy coś przekazać potomności albo milczymy jak ryba przydenna. Spojrzenie na świat mamy co prawda jak zezowata teściowa ( każdy z nas dwóch patrzy inaczej ) ale w tym samym temacie wypowiadałem się jakieś 990 postów temu, tylko zajęło mi to jakieś siedemdziesiąt wierszy. Lubię - wchodząc na forum - mieć co poczytać. Jak coś piszę to dbam o to samo w stosunku do innych ( choć może to się nie rzuca w oczy )

 

No widzę ze się rozumiemy. Albo coś piszemy albo nie nabiajmy postów. Jeszcze raz coś takiego zobaczę to nie ręcze za swoje dlasze czyny.

Proponuję powrót do teamtu.

Powiem krótko: Nie bedzie mi tu rządził jakiś tam Merce(sedes) w dodatku z nazwiskiem jakiegos kolesia(McLaren)

 

Subaru rządziło, rządzi i bedzie rządzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...