Skocz do zawartości

Czy zagazowalibyście STi?


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zagazowalibyście STI ? - a 90% wypowiedzi o Gt-kach , Legasiach i Forkach ...

W STI gazom , oprócz nitro, mówimy stanowcze NIE !!!

Dyskusja bez sensu , najpierw myślałem że to żarcik taki a wy tak na poważnie :shock: :shock: :shock:

:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy zagazowalibyście STI ? - a 90% wypowiedzi o Gt-kach , Legasiach i Forkach ...

W STI gazom , oprócz nitro, mówimy stanowcze NIE !!!

Dyskusja bez sensu , najpierw myślałem że to żarcik taki a wy tak na poważnie :shock: :shock: :shock:

:-P

A dlaczego żarcik?

Od tego jest forum, żeby rozmawiać na każdy temat w tym również o lpg w sti.

 

Jak widać są tacy, którzy gazują lub zagazowaliby.

Osobiście skłaniam się ku tezie, że wolnossącego forka jak najbardziej, sti nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zagazowalibyście STI ? - a 90% wypowiedzi o Gt-kach , Legasiach i Forkach ...

W STI gazom , oprócz nitro, mówimy stanowcze NIE !!!

Dyskusja bez sensu , najpierw myślałem że to żarcik taki a wy tak na poważnie :shock: :shock: :shock:

:-P

A dlaczego żarcik?

Od tego jest forum, żeby rozmawiać na każdy temat w tym również o lpg w sti.

 

Jak widać są tacy, którzy gazują lub zagazowaliby.

Osobiście skłaniam się ku tezie, że wolnossącego forka jak najbardziej, sti nie ;)

Tak jak napisałeś , Forka nawet uturbionego -tak , Sti - Nie .

 

Ja nie mam i nie bede chwalic gazu w zadnym aucie :P

Zwrotnica pasuje idealnie z fiata :D

Tu podpiłowałem , tam dokleiłem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zagazowalibyście STI ? - a 90% wypowiedzi o Gt-kach , Legasiach i Forkach ...

W STI gazom , oprócz nitro, mówimy stanowcze NIE !!!

 

Dokładnie, kupić np nowe STI za 200 tysięcy, czy pięknego hawka i wkładać gaz to wiocha i tyle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wypowiedź kolegi pablonas z innego wątku a dokładnie ta:

zaskoczony ilością Forków z LPG i faktem, że dobrze to się sprawuje, zwłaszcza w Turbo.

Jak dodasz do tego ilość Imprez turbo z LPG (zarówno 2,0 jak i 2,5) to dopiero będziesz zaskoczony :)

 

A co do regulacji luzów. Z doświadczenia powiem, że jeśli auto nie jest na gazie upalane to i przez 50k od montażu nie jest konieczna regulacja. Jeśli jest upalany - no to i co 20k jest coś do zrobienia.

 

IMO LPG powinno służyć w Subaru Turbo do przemieszczania z punktu A do B. Upalania tylko na PB.

 

@@paul_78, z dedykacją dla Ciebie

Image0000117.jpg

sprawiła, że ogarnęła mnie ciekawość ile na forum jest imprez turbo zwłaszcza STi jeżdżących na alternatywnym paliwie zwanym LPG, i ew jakie przebiegi maja za sobą te samochody B)

 

Bo wypowiedź forumowicza Kisciu bardzo fajnie zobrazowała po co niektórzy użytkownicy decydują się na tak "drastyczną" inwestycje w takie auto ;)

 

.....

Ja jestem z instalacji bardzo zadowolony tym bardziej, że dzięki temu pozwalam sobie na bezcelowe wożenie dupy tak o dla przyjemności i nawet mi brewka nie tyknie jak przyjdzie mi zatankować. Wolę czerpać przyjemność z jazdy niż uparcie ciskać się jak ryba na brzegu, że silnik został stworzony do jazdy na benzynie i nie może być inaczej i foch z przytupem... Chill ;)

 

Ciekawe kto się pierwszy przyzna B)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego się tu przyznawać? Znowu Polska 100 lat za murzynami ?

Ja w 2006 roku zagazowałem u Jako GTka 267 KM.

Następnie 2007 forek 177 KM turbo od WRXa, wynik 230 KM również LPG.

Jeździłem za grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lpg-forum.pl jest w dziale Galerii jedno STI Prodrive zagazowane (nawet chyba forumowicza) i sobie chwali.

Także czyjeś auto, niech robi z nim co chce. Jeden wstawi dywaniki za 1k i chlapacze za osiemset, a trzeci wrzuci sobie lpg. Kto mu broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...