Skocz do zawartości

~ "F J S 2012"----23 KWIETNIA-(pon.)---TOR KIELCE~


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Będę banalny - jeśli znajdziesz na fotelach kombiaka, biorę każdą ilość zdjęć, nawet bez obróbki :-)

 

nie ma problemu ale proszę, nie dzisiaj już :mrgreen:

 

ostatecznie wyszło 240 zdjęć 8) galeria tutaj:

 

https://picasaweb.google.com/dithrim.jd ... directlink

 

jeśli ktoś czuje się pominięty to przepraszam - na więcej zdjęć po prostu nie starczyło baterii mimo że obie ładowałem wczoraj do pełna..

 

chciałbym też w tym momencie przeprosić wszystkich kierowców że czasem znajdowałem się przed ich zderzakiem - ale dzięki temu wyszło sporo ciekawych ujęć :) (i tu też pozdrowienia dla Pana z któregoś Evo który chyba chciał mnie postraszyć w pewnym momencie...)

 

dzięki dla Przemka/Docenta za przewiezienie, dla EVANa za przewózkę i udostępnienie auta rano do zdjęć, dla Fitnesa za organizację, no i dla reszty za świetną atmosferę i za to że mnie nie rozjechali z nerwów :mrgreen:

 

jak coś to piszcie na maila/PW, duże rozmiary czekają, tylko dajcie mi trochę czasu na dojście do siebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również melduje się ze dotarłem cały i zdrowy :)

 

Próba IMHO b fajna, balem się ze jako najsłabsze auto na placu- oska- i pierwszy raz tym wozem na torze, będę odstawał mocno, jak to bywało w Ułężu przy dłuuugich prostych . Tutaj bardziej techniczna próba IMHO - świetnie się sprawdziła . Po kartingu tez trochę pokręciłem, bo się chciałem wjeździć w auto.

 

Opony przyjechały na dobicie i tak się stało... :) Nauczka , żeby następnym razem zabrać komplet na zmianę :D

 

Na kiełbaski nie starczyło czasu, dosłownie kilka fot strzeliłem, kilka próbek z kija... i koniec dnia :/ za krotko zdecydowanie :D

 

foty... dopiero zgrywam, bo walczyłem pól nocy z telekomuna, bo po burzy padło wszystko ... ale obiecuje poprawę i na dniach coś wrzucę, bo się zgrywają...

 

DZIEKI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kj5d, dzięki za przewózkę na prawym :twisted::twisted::twisted: - ciemna strona mocy kusi :wink:

Bunch, żwawa ta Twoja ośka :shock:

kj5d... Czym Ty wczoraj jeździłeś?

Miałem się przejechać z Tobą i coś chyba przegapiłem... :-(

 

-- 24 kwi 2012, o 10:29 --

 

gratki za trening, fajnie było ;)
Pięknie ogarniałeś, Opał :-) Aż miło było za Tobą lecieć po torze! :-) Nawroty za płytą mniamuśne :-)

I do tego jeszcze mijaliśmy się na trasie w obie strony :-) Trąbiłem na Was po południu gdzieś między Radomiem a Białobrzegami :-)

 

-- 24 kwi 2012, o 10:31 --

 

a gdzie nagrywka z tego dziwnego urzadzenia przymocowanego do maski? :)
Z tego to będą fotki, właśnie od Maniaq :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również melduje się ze dotarłem cały i zdrowy :)

 

Próba IMHO b fajna, balem się ze jako najsłabsze auto na placu- oska- i pierwszy raz tym wozem na torze, będę odstawał mocno, jak to bywało w Ułężu przy dłuuugich prostych . Tutaj bardziej techniczna próba IMHO - świetnie się sprawdziła . Po kartingu tez trochę pokręciłem, bo się chciałem wjeździć w auto.

 

Opony przyjechały na dobicie i tak się stało... :) Nauczka , żeby następnym razem zabrać komplet na zmianę :D

 

Na kiełbaski nie starczyło czasu, dosłownie kilka fot strzeliłem, kilka próbek z kija... i koniec dnia :/ za krotko zdecydowanie :D

 

foty... dopiero zgrywam, bo walczyłem pól nocy z telekomuna, bo po burzy padło wszystko ... ale obiecuje poprawę i na dniach coś wrzucę, bo się zgrywają...

 

DZIEKI !

 

Fajnie ,że wpadłeś....czekamy na fotosy.

Przemek,Konrad ....hmm,cóż....jak mógł ....no mógł !!!!!! ...już nie STI.

 

-- 24 kwi 2012, o 10:54 --

 

Jeszcze raz dzięki za dzień ,dla mnie Wasze zadowolone i "napięte :mrgreen: "miny podczas atakowania trasy na próbach są mega zadowoleniem i bezcenne...i ten Nasz klimat :wink: :lol:

...że jak coś robie ,co lubię,to daje radośc i progres...

...będę się starał to > robić,dopóki moje pomysły Wam sie nie znudzą i będe miał do tego "power"...

 

Do nastepnego,czyli 7 maja lub 21 maja

Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kija będą zdjęcia coś jak wrzucałem link ze strony mojej. To pewnie dopiero jutro, bo się muszę odgruzować, bo weekend poza domem i jeszcze poniedziałek urwałem z pracy...

na szybko :

Od razu widać, że STI szybsze ;-) :twisted:

 

-- 24 kwi 2012, o 13:45 --

 

Przemek_Docent, pokaż onboarda :twisted::twisted:
Yyyy... Że co, że oponki trafiłem dziobem na końcu? :-) :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... Że co, że oponki trafiłem dziobem na końcu? :-) :twisted:
Chcialem tylko poogladac coby powspominac wczorajsza próbę :oops:
:-) Jak się z tym obrobię, to gdzieś wrzucę, ale u mnie nie jest to zbyt dynamiczne :-D Nie oddaje klimatu :-( Może wrzucę ten fragment, kiedy gonię STI :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...