Skocz do zawartości

przeprogramowanie forka z usa na europe


czalczal

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc poszukuje kogoś w okolicach warszawy lub gdańsk kto potrafi załadować do forestera 2011 oprogramowanie europejskie. Chodzi o to żeby przebieg był w kilometrach, tempreratura w *C i srednie spalanie nie w mpg tylko l/100km. Czy da się to zrobić.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc poszukuje kogoś w okolicach warszawy lub gdańsk kto potrafi załadować do forestera 2011 oprogramowanie europejskie. Chodzi o to żeby przebieg był w kilometrach, tempreratura w *C i srednie spalanie nie w mpg tylko l/100km. Czy da się to zrobić.

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

w 2011 się da ? a w 2005 ? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania (mój rocznik to również 2005, również okolice Gdańska). Nie jest to coś co jakoś szczególnie mi przeszkadza, ale jeśli jest prosta możliwość przeprogramowania, to chętnie bym skorzystał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zainteresowany tym tematem. Rozgryzalem go w 2010 roku, nawet mi gosc obiecal ze pomoze plyta OEM od dealera Subaru i ....... do dzisiaj czekam na telefon.

Podobno problem trudny do rozwiazania. Ale jesli znajdziesz rozwiazanie, pochwal sie na forum :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zainteresowany tym tematem. Rozgryzalem go w 2010 roku, nawet mi gosc obiecal ze pomoze plyta OEM od dealera Subaru i ....... do dzisiaj czekam na telefon.

Podobno problem trudny do rozwiazania. Ale jesli znajdziesz rozwiazanie, pochwal sie na forum :D:D

 

da się i nie jest to trudne problem leży tylko którą wartość w zapisie zmienić na 09, po sczytaniu epromu mamy do dyspozycji 42 wartości 01 i jedną wartość należy zmienić na 09 by pokazywał i liczył w km, problem tylko że jeśli się nie wie która to wartość jest do zmiany to trzeba wyciągać zegary i po kolei zmieniać wartość zapisywać i montować zegary i tak 42 razy, ja próbowałem kilka wartości i się nie udało :oops: wystarczyło by się dowiedzieć chociaż który wiersz to już jest tylko kilka możliwości :roll:

problem jest że wersje 2.5 AT były tylko na mile i nie ma softu w km do 2.0 nie ma problemu :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas nowa informacja w tym temacie. Proste a zarazem trudne:)

Nawet po znalezieniu która to wartość powinna być zmieniona na 09 to i tak nie ma softu do mojego 2,5 AT :(:(

 

jeśli dowiemy się chociaż który to wiersz to mogę obiecać że dokonam testów i odpowiem którą wartość w wierszu trzeba zmienić by liczył w km :roll: zrobię instrukcję co i jak 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, świeżak jestem i na wstępie chciałbym się przywitać. Właśnie zanabyłem Forestera 2,5X z juesej i także chciałem się dołączyć do spraweczki ze zmianą jednostek, Forester z 2004 roku, okolice Białegostoku, jakby był jakiś magik w tych okolicach z patentem na zmianę owych jednostek poproszę o priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...