Skocz do zawartości

Grill Forestera Sport


Andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Andre44, tak jak Ci pisałem grill jest kompletny (widać to zwłaszcza po zdjęciach z tyłu których nie zamieściłeś)

 

I faktycznie zdjęć w necie nie ma :roll:

 

Ale moim zdaniem grill ten jest średnio bezpieczny dla chłodnicy :wink:

 

Tu znalazłem kilka Ciekawych propozycji dla Ciebie (ale jak przerobić OEMowy musisz wymyślić sam):

578d1140909643-another-grill-mod-sg-fxtgrillmine.jpg

22659_1334888176819_1369522428_30922363_8094268_n.jpg

blackhills4.jpg

143d1138551044-another-grill-mod-sg-meshgrilldetailinstalled02.jpg

 

A tu cały temat: http://www.subaruforester.org/vbulletin ... d-sg-1039/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum żeby sobie pomagać ;)

Popatrzę jeszcze jutro na resztki mojego OEMowego i pomyślę jak można go przerobić na wersję z siatką.

Narzędzia budowlane będą pewnie mile widziane :mrgreen:

 

W pierwszym poście tego linku który podesłałem jest (wg mnie) przerobiony właśnie ten grill który podsyłałeś mi na mail ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście tego linku który podesłałem jest (wg mnie) przerobiony właśnie ten grill który podsyłałeś mi na mail

 

Tak z pewnością.Ja pomalował bym tylko ten chrom na kolor nadwozia.

Jak byś jednak chciał pozbyć się tych resztek, to ja bardzo chetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji Sports jest taki jak u mnie

 

 

[ ]

a jakie Ty ladne zlote fele masz na tym Wisno-Sportsie :!: 8)

 

w wersji Sports jest taki jak u mnie

 

 

[ ]

 

taki bym chciał lub z sti 8)

se kup, wiesz gdzie :roll:

Sports od STi rozni sie tylko znaczkiem (w tym przypadku) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky,

 

a tak przy okazji bo nigdy sie nie przygladalem. ten napis forester sport da sie ladnie odkrecic od grilla czy jest moze wtopiony w ta plastikowa siatke ???

bo tak naprawde to ostatecznie chcialbym by na grillu pozostal tylko sam emblemat lub jak w przypadku imprezy zalozyc taka litere " i"

no wiesz jak w tych najmocniejszych jednostakch (ost. wole jednak bez niczego) by docelowo moj forek wygladal

tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky, wiem gdzie tylko ta cena jak nie będę miał już wyjścia to kupie
dizajn kosztuje :P
anakinsky,a tak przy okazji bo nigdy sie nie przygladalem. ten napis forester sport da sie ladnie odkrecic od grilla czy jest moze wtopiony w ta plastikowa siatke ???bo tak naprawde to ostatecznie chcialbym by na grillu pozostal tylko sam emblemat lub jak w przypadku imprezy zalozyc taka litere " i"no wiesz jak w tych najmocniejszych jednostakch (ost. wole jednak bez niczego) by docelowo moj forek wygladaltak:
literę "i" na Foresterze :?: :shock:

odkręca się bez problemu, ludki z us masowo robią sticker tunning Sportsów na STI przy pomocy (tylko) śrubokręta :mrgreen:

Komentarz: dlatego potrzebuje grilla oraz zderzak
jeśli masz ksenony to stracisz spryskiwacze, zderzak od STI/Sports ich nie posiadają :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam zderzak od sporta i grill od sporta to mogę coś dodać od siebie.

 

Na początku też chciałem usunąć napis z grilla.Na moim jest CROSS SPORTS - chyba japońska wersja :D .

Jednak jak się wnikliwie przyjrzałem, to nie da się tak do końca usunąć tego znaczka. Pozostaną ślady i wycięcie w kratce patrząc z boku grilla.

 

Natomiast jeśli chodzi o zderzak i spryski, to fabrycznie wycięć nie ma. Jednak dla manualnie sprawnego człowieka to nie problem.Po wymierzeniu wycina się otwory analogicznie jak na starym zderzaku,przekłada zaślepki i gotowe.

Widać to na załączonym zdjęciu, choć ujęcie tematu kiepskie, bo zdjęcie było robione pod kątem felg.

fc9e782dfee5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarpan,

 

ja pinkole wlasnie tak chce sobie podciagnac auto. owszem nie dyskutowalem z anaskym bo mily to kolega ale w planach mialem prace reczne by przywrocic i tak watpliwe spriskiwanie ksenonow.

co do reszty to jesli mozesz to dorob prosze zdjecie bardziej z naroznika strasznie mnie ciekwi czy dobrze sie dopatrzylem ze kurnik od buga juz zalozyles ???

no pieknie to wyglada.

ach jeszcze hamulunek robiles zmiane z przodu li tylko czy calosci ? jesli mozesz to daj troche info na PW :arrow:

 

dzieki za kilka slow

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim jest CROSS SPORTS - chyba japońska wersja
skąd żeś go wytrzasnął... :?: :shock: 8)
owszem nie dyskutowalem z anaskym bo mily to kolega
:lol: dzięki, ale właśnie po to jest Forum, możemy dyskutować
Po wymierzeniu wycina się otwory analogicznie jak na starym zderzaku,przekłada zaślepki i gotowe.
niezłe DIY - na prawdę 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky,

 

widzialem kiedys na zywca srebrnego forka MY05-07 przyplynal ze stanow, ale kto go tam wie jak tam dotarl.

miast napisu FORESTER sports mial emblemat CROSS sports

tak wiec jak w moim podpisie szukamy grilla dowolnie od ktorej wersji sport / sti/ cross wazne jest by miast pozimych lamelek mial czarna kratke/siatke ... szukam po roznych dostawcach ktorzy nasciagali tanich zamiennikow OEMu ze stanow i stoja na alledrogo za 290pln.

i nic

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...