Skocz do zawartości

Grill Forestera Sport


Andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Tarpan,

 

sluchaj dla mnie bomba brakuje li tylko swinki no i ja mimo wszystko wydlubalbym ten napis, nawet zanabylbym w tym celu malutka szlifireczke (taki bagnecik elastyczny dolaczany do wiertarki z roznymi stozkami sciernymi)

potem wypolerowalbym scinane krawedzie...

no i mam tylko jeden duzy bol mam w srodku bezowa skore i wykladzine, a co za tym idzie dywaniki i wszelkie plastiki tez wiec zostaje tylko przyciemnienie szyb co mam juz za soba procz przednich bo troche starch by zaufac byle lepiszybie jak policja buja sie po wwie z miernikami. ale moze jeszcze ogarne temat.

 

o ile mozna tak napisac to ja dopiero pretenduje do takiego wygladu, ale z zawieszenia IRON+KYB nie zrezygnuje.

bo mi auto klapnie, a tego nijak nie chce.

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkitekt,

 

Dzięki za pochlebne opinie o autku :)

Mnie się podoba taki styl cicho-ciemny i w tym kierunku podążam, no może z wyjątkiem wydechu.

Dlatego brak świniaków jest zamierzony.

Ze względów widoczności nie przyciemniam też szyb, z tym, że u mnie jest środek szaro-czarny.

 

Jeszcze jedną rzecz bym zassał ze Sporta do mojego autka, mianowicie przednie światła z czarnymi wkładami w środku.

Nie wiem tylko , czy to się da przerobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się da, potrzebna była by opalarka, coś do zdjęcia "niepotrzebnego" sreberka, a potem silikon.

No i trzeba się liczyć z tym że jak źle uszczelnisz to będą parować i operację trzeba będzie przeprowadzić ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart,

 

chcesz powiedziec ze mozna w forku wymienic tylko szkielko (u mnie w jednym ksenonie dziwnie od srodka zmatowialo) zakup nowej lampy to 1500-1800pln raczej poczekam ale juz zwykla lampe mozna dostac za 700pln i zdjac tylko szkielko i zalozyc do ksenona chyba niczym sie nie rozni procz wygniecionego nru homologacji ???

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart,

 

chcesz powiedziec ze mozna w forku wymienic tylko szkielko (u mnie w jednym ksenonie dziwnie od srodka zmatowialo) zakup nowej lampy to 1500-1800pln raczej poczekam ale juz zwykla lampe mozna dostac za 700pln i zdjac tylko szkielko i zalozyc do ksenona chyba niczym sie nie rozni procz wygniecionego nru homologacji ???

 

tomasz

 

jeśli jesteś zainteresowany to mam 2 lampy ksenonowe postłuczkowe, szkło jest całe, na pewno są pourywane zaczepy,

auto miałem naprawiane po stłuczce z OC sprawcy więc reflektory były wymieniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanow,

 

daj prosze na PW :arrow: info za prawe szkielko (strona pasazera) to tak gwoli zartu gdyz moja szacowna tesciowa rozwalila mnie prowadzac i podnoszac lewe ramie i krzyczac "...o tu po prawej rece" no nie wiedzialem gdzie skrecic.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarpan, w Australii widziałem że rozbierają i malują lampy :D nie ważne czy auto jest czarne czy białe czy w innym kolorze... ale lampy na czarno :)

 

tylko pytanie czy taki zabieg u nas nie będzie podchodził pod nielegal :twisted:

i powiem Ci, że wychodzą z tego fajne rzeczy (np. http://www.lightwerkz.net/gallery/index.php/Subaru) - ale u nas to zdecydowanie podpada pod nielegal :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky,

 

jakby na to nie patrzyl to ladna robota chociaz zastanawia mnie ta listwa diod led w brewce, zanabylem kiedys takowa listwe cala zalana w silikonie podpiolem wygladala troche lansersko, ale po ok. m-cu zaczelo sie pierwsze mryganie jednej chyba z 20 diod potem nastepne az wreszcie pol paska drgalo. zglosilem do reklamacji dostalem nowe, ale po niespelna 1-2m-cy powtorka z rozrywki i zachodzilem w glowe coz jest winowajca, temperatura panujaca wewnatrz klosza lampy po odpaleniu ksenona czy tez kiepska chinska jakosc lutow chociaz raz wlozona listwa nie byla poruszana az do wymontowania z powodu drgania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanow,

 

daj prosze na PW :arrow: info za prawe szkielko (strona pasazera) to tak gwoli zartu gdyz moja szacowna tesciowa rozwalila mnie prowadzac i podnoszac lewe ramie i krzyczac "...o tu po prawej rece" no nie wiedzialem gdzie skrecic.

 

tomasz

 

proszę

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=16&t=152631

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki i grill

http://i258.photobucket.com/albums/hh26 ... MG1317.jpg

 

Grill fajny, ale brewki słabe i nie pasują do japońszczyzny...

 

a co do reflektorów ... http://i5.photobucket.com/albums/y158/C ... 60def1.jpg , http://i5.photobucket.com/albums/y158/C ... 3e4d0d.jpg

eeh..

 

Soczewki fajne, aj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...