Skocz do zawartości

Winter Open 2012 Nowe Guty 11-12.02.12 - Śniardwy zamarzły


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dojazdówka pokonana z Jackiem ... super widok w tylnym lusterku :) i to niecodzienne uczucie, że daje gazu a auto we wstecznym lusterku nie znika :mrgreen:

Dobrze się z Tobą jechało, głównie dlatego, że wyprzedzania robisz tak jak ja - z gazem... I nie odejmujesz go gdy tylko miniesz zderzak wyprzedzanego, dzięki czemu także drugie auto swobodnie może dokończyć manewr, bez hamowania na przeciwnym pasie. W zabudowanym za to kulturalnie zwalniasz. Polecam takiego towarzysza. :mrgreen:

 

A tak wyglądała moja praca za kierownicą ok 120km, które po jeziorze zrobiłem
8)

Powiem Ci, że zwłaszcza na filmiku widać (na żywo nie zwróciłem na to aż tak bardzo uwagi) wrażenie dużo większego spokoju niż u mnie. Kierownicą kręcisz sobie leniwie :wink:, jakby od niechcenia. U mnie chyba było dużo więcej szarpania - szybkich niewielkich korekt ("kontrola" poślizgu już w początkowej jego fazie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam takiego towarzysza. :mrgreen:
To co znowu lecimy w weekend ? :D Chociaż ja pewnie Krzywe wybiorę bo taniej :idea:
Kierownicą kręcisz sobie leniwie :wink:

Fakt czasem nie myślałem nawet co robie a ręce same działały' date=' a szczytem było odebranie telefonu jadąc na Krzywym w mega poslizgu i kontynuowanie slajdu :mrgreen:

 

-- 13 lut 2012, o 22:20 --

 

Znalazłem jakieś fotki https://picasaweb.google.com/1123914245 ... orCmmfbmMw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Fotka #59 całkiem fajna.

 

 

niezła, niezła...

 

 

ale #53 też nie gorsza :twisted::mrgreen:

 

 

i #54 w sumie też :mrgreen:

 

 

 

w najbliższy weekend powtórka z rozrywki a na którym jeziorze to czas pokaże

 

 

wielką zaletą tej imprezy było to, że jednak było to zorganizowane, legalne i bezpieczne. Mam nadzieję, że to nie jest ostatnia impreza AK Mazurskiego, choć szkoda, że tak daleko mam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam wcale nie tak daleko :) Jak wyjeżdżaliśmy ze Skierniewic to mieliśmy z bratem banany na ryjach. A wyobraź sobie jakie miny mieliśmy w drodze powrotnej :mrgreen: Warto było, chociażby po to, żeby nauczyć się auta.

W mieście nie zrobisz slajda z prędkością 80 km/h :) a tam się dało 8) bez walenia w krawężnik

Ale Bartek - fota 53 - uśmiechy Twój i Małżonki mówią wszystko :)

A tak na marginesie: kojarzycie białe BMW E30? Kierowcą był Bartek Ostaszewski, na ostatniej Barbórce podczas Karowej upalał Skyline`a. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że kieruje on...nogą :shock: Wielki szacun :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie: kojarzycie białe BMW E30? Kierowcą był Bartek Ostaszewski, na ostatniej Barbórce podczas Karowej upalał Skyline`a. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że kieruje on...nogą :shock: Wielki szacun :!: :!:

 

mi kolega powiedzia lczy slyszalem o nim wiec zobaczylem bmw i zerzywiscie to byl on powiem szczerze ze ladnie czuje ta swoja bete:) ma talent chlopak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie na bank nic nie będzie. Na Śniardwach organizatorzy wspominali, że niewykluczone, że niedługo coś będzie organizowane, no i Czwartek wspominał w temacie Walentynkowym z Ułęża, że coś się szykuje ale więcej informacji nie posiadam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sądzicie - czy w najbliższą sobotę da się jeździć po Krzywym jak jest kilkanaście, kilkadziesiąt aut na raz - chodzi mi o czy nie porozbijamy się pomiędzy sobą (pomijam temat policji i grubości lodu)?

 

Pytam, bo ma złe wspomnienia z pojeżdżawek w Słomczynie (tych organizowanych przez AK Rzemieślnik) - jak chłopaki w maluchach i innych golfach (z całym szacunkiem) zobaczyły przed sobą subaraka to za punkt honoru postawili sobie, że dadzą radę mnie wyprzedzić niezależnie od późniejszych kosztów:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt trzeba uważać ale raczej ludzie jeżdżący po wytyczonym torze przestrzegają zasad i nie zauważyłem podbramkowych sytuacji czy napinki i ścigania za wszelką cenę... mi ludzie zjeżdżali i ja jak widziałem kogoś na kolcu to puszczałem i było bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sądzicie - czy w najbliższą sobotę da się jeździć po Krzywym jak jest kilkanaście, kilkadziesiąt aut na raz - chodzi mi o czy nie porozbijamy się pomiędzy sobą (pomijam temat policji i grubości lodu)?

 

 

To jest kolejna przewaga imprez zorganizowanych jak ta na Śniardwach. Obsługa toru była cały czas i kontrolowała ile aut i jak jeździ. I na ten przykład jak jeden z kolegów poleciał przez pomyłkę pod prąd to zaraz go zatrzymali :twisted:

 

 

 

1:00 - 2:09 Bartekfi i jego Forek.

 

 

to się nazywa z klasą opuścić kadr :mrgreen:

 

 

Ale Bartek - fota 53 - uśmiechy Twój i Małżonki mówią wszystko

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...