Skocz do zawartości

mówisz Subaru, myślisz Impreza...


bartek@klubsubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie zastanawiam się, dlaczego każdy myśląc o subru od razu widzi przed oczami niebieski bolid z kapturkiem z przodu i skrzydłem z tyłu? dalczego takie autka jak moje muszą istnieć w cieniu tych sławnych kompaktów???

posiadacze Justy odezwijcie się. czy tylko ja (ja hehehe) w tym gronie mam do czynienia z tym modelem? wszędzie jak okiem sięgnąć widać tylko imprezowiczów i gajowych :)

 

dajcie znak!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscie z Subaru to banda okultystow i mialo byc 666 ale facet ktory robil szablon na pierwszy samochod zeby mogli magiczna liczbe sprajem namalowac mial zeza, nie trafil w odpowiedni klawisz i napisalo mu sie 555 a potem ploter to wycia. Cala sprawa wydala sie dopiero tuz przed os'em wiec nie bylo juz czasu na poprawki, namalowali 555 i tak juz zostalo :lol:

 

Sprawa z kapturkiem i skrzydelkiem jest dosc drastyczna. Widzisz byla taka bajka "czerwony kapturek" o gluchej dziewczynce ktora niosla kurczaka do babci zeby ta zakonczyla jego nic nie warty zywot, dziewczynka miala jednak pecha bo wlasnie na drozce ktora szla usytuowany byl odcinek specjalny, zza zakretu wylonilo sie rozpedzone subaru a po dziewczyne zostal tylko kapturek z przodku pojazdu, skrzydelko natomiast to troche bardziej niesamowita historia (troche jak z matrixa) otoz po udezeniu kurczaczek wylecial w powietrze i uszedl by z zyciem biedaczysko gdyby nie zlapal sie glupi skrzydelkiem klapy bagaznika. Na kolejnym z zakretow kosci nie wytrzymaly i sila odsrodkowa oderwala kurczaczka od trzymajacego sie kurczowo skrzydelka. I to koniec historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...