Skocz do zawartości

kontrolka rezerwy


Gates

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

Trochę apropo tego nieszczęsnego komornika :)

U mnie w GC8 jest z kolei odwrotny problem :rolleyes: Skubaniec świeci się cały czas. NIgdy nie gaśnie. Nawet przy pełnym baku. Macie jakieś pomysły?

 

post-12117-0-99022500-1463519241_thumb.jpg

 

 

 


Nikt się z czymś takim nie spotkał? Nie wiem nawet gdzie szukać przyczyny :rolleyes: Magistrala w baku nie ma chyba nic z tym wspólnego? Tam tylko poziom pokazuje z tego co to oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja już kilka razy wjechałem na stację beznzynową prawie na oparach, ale światełko rezerwy się nie zaświeciło. Czy w GC8 '97 może nie być tej kontrolki???

To mnie zastanawia już od kilku miesięcy. Pewnie szybciej byłoby sprawdzić, tylko czasu brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy wjechałem na stację beznzynową prawie na oparach, ale światełko rezerwy się nie zaświeciło. Czy w GC8 '97 może nie być tej kontrolki???

To mnie zastanawia już od kilku miesięcy. Pewnie szybciej byłoby sprawdzić, tylko czasu brak :(

U mnie kontrolka rezerwy zaświeciła sie raz -> wymieniałem łożysko i wracając do domu jadąc zaświeciła sie. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu nie zapala sie. Dziwne to wszystko tym bardziej ze raz nawet paliwa zaczęło brakować bo auto się dławiło a kontrolka dalej nic.

 

Może cos w baku nie tak ? Trzeba by wiązkę sprawdzić bo może tam coś nie halo no chyba ze TTTM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie tak jak Ty. W zeszłym roku podczas jazdy zapaliła mi się na chwilę rezerwa, po czym zgasła i tyle ja widzieli więc mam pewność, że jest. Inną sprawą jest to, że nie działa, ponieważ raz o mały włos zabrakłoby mi benzyny. Domyślam się, że problem musi leżeć gdzieś po stronie bebechów w baku, bo ogólnie wskaźnik poziomu paliwa mi wariuje, ale nie ma kiedy tam zerknąć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdził plywak a własciwie element trzymający pływak bo może gdzieś ocierać o bok zbiornika lub coś z nim , że się zawiesza może wypadł z zaczepu , nie wiem jak to jest w subaru skonstruowane ale w mazdzie ocierał o bok zbiornika , wystarczyło delikatnie nagiąc drut trzymający pływak

Edytowane przez arkadius 73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...