Skocz do zawartości

28 stycznia-sobota-NmNP trening ODWOŁANY !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i Panie Norveg napisał właśnie na Facebooku:

 

"Niestety z przykrością musimy ogłosić iż zimowy trening po śniegu z powodu kompletnego braku śniegu na lotnisku w Nowym Mieście nad Pilicą zostaje w terminie 28.01.2012 ODWOŁANY!!!!! Musimy niestety poczekać na zimę :(. Byliśmy tam w dniu wczorajszym i wizja lokalna warunków na lotnisku potwierdziła nasze obawy - śniegu ani grama :("

 

vert potwierdzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB jest info że faktycznie odwołujemy trening zimowy bo śniegu nie ma w nowym miescie nawet grama - byłem sam wczoraj i osobiście to niestety stwierdziałem :( Jedynie co możemy zrobić to zrobić trening bez śniegu bo na to się zanosi ale wtedy musimy mieć zadeklarowanych uczestników w 100% wraz z wpłatą zaliczek abym ja z Bolkiem nie musiał dopłacać do tego interesu. Mamy czas do wieczora aby zebrała się ekipa co najmniej 20 chętnych na upalanie bez śniegu. Jutro rano albo wpłacam zaliczkę na lotnisko albo przekazuję rezygnacje. Niestety ze śniegiem póki co musimy się rozstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z pogoda jak z kobietą :P zmienna jest :!:

u mnie w płocku przed chwilka napadał 10cm białego puszystego puchu :D

wiec może być tak że w piatek bedzie bez śniegu a w sobote zasypie że pług bedzie potrzebny. Tego wam mocno życze bo ja niestety nie mam sie z kim w pracy zamienic i nie bede mogł być :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert- ja was rozumiem - może ogłoście, że robicie pojeżdżawkę/trening w NMnP przed 4t Motul Cup na Służewcu w niedzielę :roll: i że nie gwarantujecie żadnego śniegu.

 

Jak będzie to dobrze jak nie to nie - przynajmniej nikt nie będzie zawiedziony.

 

Na razie prognoza pogody jest obiecująca (czyli -8) ale prognoza za 6 dni to się często..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ obecny termin mi nie odpowieda to proponuję przełożyć na na 11 lutego :wink:

Ma to swoje wytłumaczenie ... Warszawa i Łódź będzie po feriach 8)

Ale to tylko moja propozycja :wink:

 

JA TEŻ BYM ZA TYM OBSTAWAŁ :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...