Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że w tej zabawie ważni są forumowicze i Subaru dlatego można dalikatnie zmodyfikować regulamin i zadania formuować tak żeby w zabawie mogli brać udział wszyscy Forumowicze nawet ci bez własnego subaraczka

 

 

warunkiem mógłby być np. świniak na autku innym niż Subaru

 

Nie, bardziej chodziło mi o to, że nawet jak ktoś nie ma Subaru to mógłby wykonać zadanie przy użyciu czyjegoś Subaraka, takiego nawet bez świniaka ;-)

 

To co zaliczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to pomimo, że to średnie, to bedzie jednak bardzo proste i nawiązujące do tego co wcześniej pisałem:

 

Średnie: Poka-Shu-Zembu Należy znaleźć 3 nieznajome nam Subaru i nakleić na szybie kierowcy kartkę A4 z wydrukowanym : Usmiechniętą buźką i napisem "uśmiechnij się... to Subaru ;-) " i dalej "miłego dnia". Dodatkowe punkty za fotografie reakcji właściciela. (może być filmik ;-))(23.03.2012)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento chodzi o to, żeby komuś zrobić suprajsa na ulicy, na parkingu, może w nieoświniaczonym legasiu starszej pani... a nie wjechać do serwisu i naklepać na pierwsze 3 auta. Można zrobić z dopiskiem: " pozdrowienia forum.subaru.pl" może ktoś sie zainteresuje i ja wiem... może znajdziemy nowego BartaZ czy JackiegoX :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento chodzi o to, żeby komuś zrobić suprajsa na ulicy, na parkingu, może w nieoświniaczonym legasiu starszej pani... a nie wjechać do serwisu i naklepać na pierwsze 3 auta. Można zrobić z dopiskiem: " pozdrowienia forum.subaru.pl" może ktoś sie zainteresuje i ja wiem... może znajdziemy nowego BartaZ czy JackiegoX :mrgreen:

Ale w sensie, że co? :shock:

 

:P:mrgreen:

 

Gdzie ja 3 subaryny w Zielonej znajdę...? :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie: Poka-Shu-Zembu Należy znaleźć 3 nieznajome nam Subaru i nakleić na szybie kierowcy kartkę A4 z wydrukowanym : Usmiechniętą buźką i napisem "uśmiechnij się... to Subaru ;-) " i dalej "miłego dnia". Dodatkowe punkty za fotografie reakcji właściciela. (może być filmik ;-))(23.03.2012)

 

Trzy zdjęcia? Czy ilość punktów też będzie potrójna? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dam nowe trudne.... Jarekh co to do choinki znaczy grające na perkusji?? możesz wytłumaczyć trochę? Pozdrawiam

Myślałem o zrobieniu zdjęcia Subaru "grającego" na rzeczach imitujących perkusję (kto widział perkusistów na placu przy Metrze Centrum czy na placu Zamkowym wie, że można grać na wszystkim, małą podpowiedzią była nazwa zadania po-garach-aru), ale jak zwykle forumowicze potrafią wykazać się pomysłowością :wink:

Premo gratuluję pomysłu i wykonania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety reakcji nie widziałem, ale miny przechodniów i tak były groźne, conajmniej jakbym bombe podkładał :D

 

Aktualizacja zadań i rankingu

 

Łatwe:Green-aru Subaru na zielonej trawce: (do 24.03.2012)

Średnie: Robota-tsu - Użytkownik Subaru robiący coś dobrego dla auta (mycie, sprzątanie, naprawa,) dodatkowy punkt za inwencje :D (do 24.03.12)

Trudne: kolatsu- subaru jadące na dwóch dojazdówkach (do 21-03-2012)

RANKING:

 

kenross 31 pkt

yaroslav 19 pkt

eddie_gt4 12 pkt

michmalan 12pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

Poznanianka 8 pkt

kogii 8 pkt

Azmadan 6 pkt

KALI 4 pkt

adamski 4 pkt

Aga 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

zento 3 pkt

Harvester 3 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

TJ 2 pkt

Bednarcm 1 pkt

sierot 1 pkt

leon 1 pkt

nala 1pkt

 

eeeeej ktoś mnie brutalnie wyrzucił z rankingu ! :evil:

Than_Junior trochę pomieszał z rankingiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehe no to mamy podobnie :) chyba jako że dzisiaj sobota... To każdy robił coś dobrego dla swojego autka :) I proszę po ciężkim dniu "usprawniania" autka każdy wraca do domu i siada przed forum... I pluje sobie w brodę że wcześniej się zadanie nie pojawiło... :) Ja np. dzisiaj walczyłem z żarówkami. Dostałem H4 LED do sprawdzenia jak świecą i czy w ogóle... i okazało się że nie świecą w ogóle :P Nie wiem czemu ale na żarówkach stałe napięcie jest minusem a sterowanie plusem. Sprawdzałem w 3 samochodach Subaru, Suzuki i Renault i w każdym sterowanie to minus a stałe to plus. I teraz się zastanawiam czemu tak chińczyki zrobili tą żarówkę... Czy np. niemiecki fury mają na odwrót sterowanie ??? Ale to rozkminka chyba nie na ten wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...