Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zadanie 3:

 

58516170c5d5045agen.jpg

zdjcie0116m.jpg

 

Czy szanowna komisja uzna takie zdjęcia? Robione 2 dni temu, niestety w trakcie zapomniałem o tym konkursie i nie zrobiłem zdjęcia na zewnątrz. Ale na pierwszym widać w lusterku spoiler, co jest dowodem, że jest to zdjęcie Subaru podczas zatrzymania.

Skończyło się tylko mandatem 100 zł 0 pkt za brak obowiązkowego wyposażenia pojazdu (które oczywiście mam), a zaczęło od 250 zł i 6 pkt za skręt w lewo na zakazie. Okazało się, że policjant to miłośnik marki, więc sobie troche porozmawialiśmy o Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jest Subaru na tle radiowozu podczas zatrzymania, tyle że jest to odbicie w lusterku i tylko kawałek Subaru i radiolki widać. Staliśmy na przystanku i trwały negocjacje cenowe i punktowe.

Jako dowód moge wkleić skan mandatu :)

 

I nie każdy policjant pozwoli na zrobienie zdjęcia.. Jakiś czas temu policja zatrzymała mnie za przekroczenie prędkości. Znajomi zrobili mi wówczas fotkę, jak dyskutowałem z "Panem Władzą". Gościu to zobaczył i strasznie się wkurzył. Trzeba uważać.

Dla mnie zadanie wykonane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jest Subaru na tle radiowozu podczas zatrzymania, tyle że jest to odbicie w lusterku i tylko kawałek Subaru i radiolki widać. Staliśmy na przystanku i trwały negocjacje cenowe i punktowe.

Jako dowód moge wkleić skan mandatu :)

 

 

 

 

 

 

a wiesz,że byłbyś master gdybyś wyszedł i cyknął zdjęcie w tle z radiowozem.Cała zabawa polega na determinacji i poświęceniu...Ja wyciągłem auto z garażu i na slickach po lodzie pojechałem 6 km na myjnię,żeby zrobić to zdjęcie :wink:

 

-- Cz sty 19, 2012 5:28 pm --

 

przecież jest Subaru na tle radiowozu podczas zatrzymania, tyle że jest to odbicie w lusterku i tylko kawałek Subaru i radiolki widać. Staliśmy na przystanku i trwały negocjacje cenowe i punktowe.

Jako dowód moge wkleić skan mandatu :)

 

I nie każdy policjant pozwoli na zrobienie zdjęcia.. Jakiś czas temu policja zatrzymała mnie za przekroczenie prędkości. Znajomi zrobili mi wówczas fotkę, jak dyskutowałem z "Panem Władzą". Gościu to zobaczył i strasznie się wkurzył. Trzeba uważać.

Dla mnie zadanie wykonane :P

 

 

 

 

 

 

 

właśnie o to chodzi :!: Dlatego jest to zadanie TRUDNE i adekwatnie punktowane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może być z tych łatwych zdjęć:) Wykonanie moje, a autko wiadomo kogo ;)

 

[ http://s2.img.pl/IfG0ayp.jpg ]

 

 

 

 

 

blackdogww przeczytaj wszystko od początku ze zrozumieniem :wink:

ps. zerknij przy okazji na zestaw aktualnych zadań :wink:

 

-- Cz sty 19, 2012 5:36 pm --

 

Dobra, zaryzykuje kolejny mandat i pojeżdże po mieście wieczorem. Może coś się trafi. Jak ma być TRUDNE i ma być poświęcenie to tak będzie :mrgreen:

 

 

 

 

Pamiętaj,że wystarczy zdjęcie Twojego subaru obok radiowozu,nie musisz strzelać do policjantów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może być z tych łatwych zdjęć:) Wykonanie moje, a autko wiadomo kogo ;)

 

[ http://s2.img.pl/IfG0ayp.jpg ]

 

 

 

 

 

blackdogww przeczytaj wszystko od początku ze zrozumieniem :wink:

ps. zerknij przy okazji na zestaw aktualnych zadań :wink:

 

Poczekaj dopiero wstałem z łóżka :twisted: Więc musi mi odpalić myślenie ;)

Aha ;)swojego :cry: Trudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Konkurs super, ale zadania ze służbami mundurowymi są nie w porządku. Nie można narażać ludzi na konflikty z władzą. A co by było, gdyby ktoś zażądał zdjęcia np. Subraka nielegalnie przekraczającego granicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Konkurs super, ale zadania ze służbami mundurowymi są nie w porządku. Nie można narażać ludzi na konflikty z władzą. A co by było, gdyby ktoś zażądał zdjęcia np. Subraka nielegalnie przekraczającego granicę?

 

 

 

 

 

Rany Boskie :!: my nadal mamy Milicję w tym kraju :?: Zrobienie sobie zdjęcia z radiowozem to przestępstwo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może być z tych łatwych zdjęć:) Wykonanie moje, a autko wiadomo kogo ;)

Zdjęcie i autko pikne :!: Gdzie zrobione ?

 

By nie skłamać miejscowość nazywa się http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=ropa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...