Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łatwe: kobie-tsu - Kobieta i Subaru.Kobieta ma być "żywa" :mrgreen: (do 2012-02-17)

Pawlo, postaraj sie bardziej, przeciez juz bylo takie zadanie... :roll:

 

 

Ale teraz można rozwinąć wenę i wyobraźnię twórczą :wink: :mrgreen:

ja wiem, ze liczysz na zdjecie Agi w ponczochach i bieliznie, ale chyba nic z tego...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: kobie-tsu - Kobieta i Subaru.Kobieta ma być "żywa" :mrgreen: (do 2012-02-17)

Pawlo, postaraj sie bardziej, przeciez juz bylo takie zadanie... :roll:

 

 

Ale teraz można rozwinąć wenę i wyobraźnię twórczą :wink: :mrgreen:

ja wiem, ze liczysz na zdjecie Agi w ponczochach i bieliznie, ale chyba nic z tego...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Zobaczysz,że kiedyś Ją puści :mrgreen: :wink: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: kobie-tsu - Kobieta i Subaru.Kobieta ma być "żywa" :mrgreen: (do 2012-02-17)

Pawlo, postaraj sie bardziej, przeciez juz bylo takie zadanie... :roll:

 

 

Ale teraz można rozwinąć wenę i wyobraźnię twórczą :wink: :mrgreen:

ja wiem, ze liczysz na zdjecie Agi w ponczochach i bieliznie, ale chyba nic z tego...

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Zobaczysz,że kiedyś Ją puści :mrgreen: :wink: :mrgreen: :wink:

 

Niczym woda drążąca skałę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale inkwizycja! :twisted:

Może jakieś gorące żelazo? Albo rura wydechowa Subaraka wepchnięta do gardła? :mrgreen:

 

Teren to leśnictwo Białobrzeżki, gmina Tryńcza (w pobliżu jest słynna Wólka Ogryzkowa).

Ładnie jest, a czy śnieg nie opadł z sosen do tej pory, to nie wiem. Po południu słoneczko dość mocno przygrzewało.

 

No dobrze, może zdjęcie nie zostało wykonane dziś w południe, ale trzeba też uwzględnić, że wbrew pozorom, nie jest to zadanie łatwe, tylko co najmniej średnie. Namówienie niewiasty do pozowania nie jest taką łatwą sprawą, jak się niektórym wydaje. No i nie jest to zdjęcie wykonane telefonem o zmroku przed supermarketem, ani znalezione w Internecie, ani też nie zmontowane w programie graficznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale inkwizycja! :twisted:

Może jakieś gorące żelazo? Albo rura wydechowa Subaraka wepchnięta do gardła? :mrgreen:

 

Teren to leśnictwo Białobrzeżki, gmina Tryńcza (w pobliżu jest słynna Wólka Ogryzkowa).

Ładnie jest, a czy śnieg nie opadł z sosen do tej pory, to nie wiem. Po południu słoneczko dość mocno przygrzewało.

 

No dobrze, może zdjęcie nie zostało wykonane dziś w południe, ale trzeba też uwzględnić, że wbrew pozorom, nie jest to zadanie łatwe, tylko co najmniej średnie. Namówienie niewiasty do pozowania nie jest taką łatwą sprawą, jak się niektórym wydaje. No i nie jest to zdjęcie wykonane telefonem o zmroku przed supermarketem, ani znalezione w Interne3cie, ani też nie zmontowane w programie graficznym.

 

 

Z całym szacunkiem nie mogę uznać,regulamin... :| Kobiety lubią być w centrum uwagi więc nie trać ducha walki debtux :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: kobie-tsu - Kobieta i Subaru.Kobieta ma być "żywa" :mrgreen: (do 2012-02-17)

Średnie: wiezo-tsu - Subarak na tle wiezy sredniowiecznego zamku i zachodzacego slonca, tj. w kadrze ma byc: Subarak, wieza sredniowiecznego zamku, wybudowanego nie pozniej niz w XVI w., oraz zachodzace slonce (do 2012-02-22)

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut.

 

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 11 pkt

yaroslav 10 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

kogii 4 pkt

Poznanianka 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

zento 1 pkt

TJ 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, słodka

 

Dziekuje w imieni Olivii :)

 

Łatwe: su-haszczu - Subaru w krzakach [interpretacja dowolna] (do 2012-02-18)

Średnie: wiezo-tsu - Subarak na tle wiezy sredniowiecznego zamku i zachodzacego slonca, tj. w kadrze ma byc: Subarak, wieza sredniowiecznego zamku, wybudowanego nie pozniej niz w XVI w., oraz zachodzace slonce (do 2012-02-22)

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut.

 

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 11 pkt

yaroslav 10 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

kogii 4 pkt

Poznanianka 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

zento 1 pkt

TJ 1 pkt

T8LEK 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut.

Evo się nie psują :idea: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hola hola!, proszę nie oszukiwać! Komisja (czyt. JA) kara forumowicza T8lek za świadome złamanie regulaminu odejmujac dodany punkt i zawieszajac uczestnictwo na 2 dni - zdjęcia nadesłane do konkursu zostały zrobione PRZED ogłoszeniem zadania, o czym świadczy ich publikacja na facebooku 21 stycznia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...