Skocz do zawartości

jaki wydech do Imprey WRX 2008?


pzakowski

Rekomendowane odpowiedzi

sluchalem w STI 2.5 oraz WRX 2.0, SeperSprint zakladany na przemian z H&Sem

 

no to jesteś jednym z nielicznych, no ale masz do tego prawo :)

byla komisja kilku osobowa jazdy probne itd SS jest tylko lepszy od serii ale do H&Sa nie ma co porownywac, ani do grzmotu z backboxa BMP

 

-- 10 sty 2012, o 18:24 --

 

wszystko pieknie ale auto nie bedzie brzmiało jak sti bo ma inny kolektor wydechowy, tak jak pisał Ami wiec będzie bardziej głosno, trochę bardziej basowo ale nie dudniąco :P

szociu

ja testowalem oba back boxy z obiema wersjami kolektora (STI 2,5 i WRX 2.0) 4 kombinacje :mrgreen: najlepiej mi pasowal dzwiek H&Sa w STI a najgorzej SS w STI ktory nie bulgotal a powyzej 4 tys byl dzwiek identyko do rozrywanej szmaty :evil:

eddie_gt4

forek 2.5XT ma zwykly kolektor jak w WRX 2.0 i ten kolektor z SS jeszcze ujdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podepnę się

 

W GTku seryjnym po wymianie center'a i backboxa na 2,5 cala przelot , zostawiając seryjny downpipe i reszte z 1 katalizatorem będę musiał robić remap ?

dodam że w sumie kiedyś miałem dziurke koło kata ( w centerpipe) i już wyciąłem go całkiem i wsadziłem nierdzewke, ale 2,25 cala tak jak jest w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mi pasowal dzwiek H&Sa w STI a najgorzej SS w STI ktory nie bulgotal a powyzej 4 tys byl dzwiek identyko do rozrywanej szmaty

albo wizyta u laryngologa albo mylisz wydechy..... :mrgreen:

 

 

dokładnie SS ma bardzo ładny dzwięk ! podobny tylko głośniejszy od Prodrive , dla mnie bomba . a przede wszystkim bardzo dobrej jakości i to przez lata :roll:

Choc dla mnie nr.1 w wydechach , jest greddy spec elite w STI 08 hatch :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mi pasowal dzwiek H&Sa w STI a najgorzej SS w STI ktory nie bulgotal a powyzej 4 tys byl dzwiek identyko do rozrywanej szmaty

albo wizyta u laryngologa albo mylisz wydechy..... :mrgreen:

jedna osoba moze sie mysli ale 5 sluchaczy ktorzy jednoglosnie podzielali moje zdanie napewno nie, SS to puszka mod 304 polecial szybko na alledrogo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

http://www.amazon.com/Invidia-Subaru-ti ... 748&sr=1-1

 

będzie bulgotać? :mrgreen:

 

-- Wt maja 22, 2012 12:25 pm --

 

Odświeżę... bo mam teraz dylemmat... w całkiem rozsądnych jak na realia bliskowschodnie pieniądzach mogę zamówić kompletny catback milteka. Problem w tym, że jest "tylko" ciut tańszy od podobnego zestawu greddy SE. Dystrybutor mnie czaruje, że "A Exhaust is like a woman, it is not all about looks it is how it performs.", ale jakoś mnie te przykrecane końcówki nie śmieszą (greddy jest w całości spawany, a miltek daje cybanty do zamocowania końcówek do wydechu końcowego!!!).

 

dafota.2.agv1337678741o.png.smmiltek.png&th=4114

 

Brać tego milteka? Faktycznie to takie super hiper w porównaniu do innych marek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To i ja się podepnę. Wrx MY08 sedan. Z racji braku większych funduszy zamierzam zamówić sam końcowy wydech, ale tu pojawia się problem, czy jeżeli później będę chciał zrobić remap i będę potrzebował kompletny wydech(od środkowego w zwyż) to czy jakaś firma u nas będzie w stanie dorzeźbić całą resztę wydechu do końcowego wylotu innej firmy? Czy już teraz szukać kompletnego? Problem w tym, że powiedzmy i tak na razie nie będę miał kasy na remap po zamontowaniu całego układu a sam końcowy na razie dał by mi to czego oczekuję czyli dźwięku.

A tak pozatym do tego rocznika praktycznie nie ma u Nas wydechów, chyba, że ja nie umiem szukać wszystko w US jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakaś firma u nas będzie w stanie dorzeźbić całą resztę wydechu do końcowego wylotu innej firmy?

 

A dlaczego nie?

Ludzie - to tylko rury sa, a nie jakies nie wiadomo co do stacji kosmicznej. Zreszta mimo wszystko - dopoki korzystamy z zamiennikow, a nie rzezbimy wydech po kawalku (jak moi :)),

to zawsze sie znajdzie jakis gotowiec do podmiany - kwestia tylko gdzie i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...