Skocz do zawartości

Spoiler New Age


Gates

Rekomendowane odpowiedzi

DanPlut, tylko WRX 2011 wyglada jak Sti, dlatego sie pytam czy sie zastanowiłeś bo moze kiepsko to wygladac. Jest duzo fajnych innych spoilerów ktore dopasujesz do swojego WRX'a a moze lepiej wygladac niz Twoj pierwotny zamysł. Broń cie panie boze ze krytykuje twoj wybor ale na twoim miejscu ja bym sie jeszcze zastanowił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałem wolnego ssaka z naleśnikiem, też uważałem, że duże skrzydło to delikatnie mówiąc przesada, ale kiedy kupiłem WRX-a właśnie z dużym - z dnia na dzień coraz bardziej mi się podobał. Znacznie lepiej podkreśla bryłę imprezy i daje "ostrzejszy" image... :wink: Jedynie kilku moich znajomych powiedziało, że to "mega buractwo". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepiej podkreśla bryłę imprezy i daje "ostrzejszy" image... :wink:
Mi też osobiście duży bardziej się podoba i nie chodzi o żadne upodabnianie auta do STi bo jestem jak najdalej od takich rzeczy, aczkolwiek naleśnik też dobrze wygląda.
Jedynie kilku moich znajomych powiedziało, że to "mega buractwo". :mrgreen:
a ja od paru kobiet usłyszałem pytanie: a co to to takie tam z tyłu ? Bardzo ładne auto tylko to z tyłu takie jakieś :mrgreen: A znowu po kupnie 2 moich znajomych jak się dowiedziało to pierwsze co spytali: "ma duże skrzydło?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...