Skocz do zawartości

Osłona pod silnik | Impreza


graft

Rekomendowane odpowiedzi

pawlaswrc --> będzie pasować. Też już pisałem gdzieś, że w kijka wolnym ssaku otwory są identycznie rozstawione jak w żmii. Kolektory nie wadzą (przynajmniej u niego).

 

Dobra - nie wyjechałem do meksyku, bo za mało żeście zamówili blach.

Więc update i biorę się za wysyłki, więc sprawdzać skrzynki pocztowe i pw. Jeśli kogoś pominąłem - krzyczeć!

 

0. [pw] GRB (Blob)

1. [wroc] TERZO (GT 98)

2. gpruszko ('99)

3. damianbyczek GT'97)

4. [wroc] Maxi74 (GC8 STi)

5. [tel -->wroc] Piotr (Forek 07)

6. Rio_czwa (GT MY99)

7. [wroc--lub-->elmot] pawlaswrc

8. XT6 (do WRXa Bug'a 2001-2003)

9. [ok] Pawlus (GT 99, FMIC)

10. [-->wroc - podrzuce Ci po swietach do firmy] Murazor (Blob)

11. [email-->wroc] Michał (GT)

12. [pw-->wawa] gourmet (GF MY 96)

 

 

!!!!!! Wrocławiaki !!!!!!!

Jeśli chcecie oszukać system jeśli chodzi o kuriera - oddelegujcie jedną chętną osobę, u której mogę blaszki zostawić, bo nie będę miał pewnie czasu jeździć do każdego.

Ja proponuję TERZO, ponieważ wiem że wykupuje z całego województwa wszystko co się da do Subaraka i nie jest wirtualny - przynajmniej taki pr zbudował :)

 

Jak ogarnę czasowo, to może podjadę w sobotę na Crusar Cup - to też by była alternatywna opcja odbioru. Nie obiecuję, bo z czasem u mnie lipton. Zaproponujcie coś.

 

 

!!!!!!!! SPÓŹNIALSCY !!!!!!!!!!!!!!

Zrobiłem jakieś blachy ponadprogramowe. Pisać na pw kto chce.

Jest to na ten moment ostatnia klubowa partia osłon i przynajmniej do zimy nie planuję robić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----edit---------

 

Jest problem.

 

Nie udało mi się odebrać dzisiaj blach. Miałem to zrobić wczoraj, ale byłem cały dzień poza miastem. Dzisiaj pojechałem i pocałowałem klamkę. Dzisiejszego kuriera też lekko wystawiłem do wiatru...

Ale żeby było gorzej od jutra firma, która to robiła ma urlop :?

 

 

------------------

Wroc: Jeśli TERZO wyrazi zgodę podrzucę do niego Wasze blachy w przyszłym tyg.

Wawa i tak miała dostać po świętach, więc jest mniejszy problem: Wyślę kurierem zamiast przekazać w niedzielę forumowiczowi.

Maxi: fart/niefart, że będę po świętach w Wałbrzychu odbierał felgi, to Ci mogę przywieźć.

 

Więc myślę, że jakoś to ogarnę. Piszę to info, żeby nikt się nie stresował, że blacha nie przyszła i nie daj boże wykręcił na sobotnich zawodach gorszy czas :)

 

 

------------------

Jeśli poślizg do przyszłego tygodnia pokrzyżował komuś plany - proszę o info na maila odnośnie zwrotu $. No problem.

 

 

Do zobaczenia na Crusarze w sobotę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet & GRB (wawa).... Ustalcie między sobą do którego z Was wysłać wspólną paczkę? Jak zrobicie to do jutra do 13h - w piątek będziecie mieli blaszki.

 

Wrocław tj.: pawlaswrc, TERZO.... W piątek jestem w hotelu Haston (wylot na Poznań) godz. 10:30/11:00. Niech ktoś wydelegowany zabierze te blachy ode mnie.

 

Reszta ma status wysłany :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję info, albo będę musiał przekopać 5 stron :x

Dostaliśmy w jednej paczce 2 osłony:

GRB - Blob

gourmet - GF '96 N/A

osłony różnią się odstępem otworów do mocowania na froncie i minimalnie przetłoczeniem. Płyta z dużym odstępem jest do ???, płyta z małym odstępem jest do ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłony różnią się odstępem otworów do mocowania na froncie i minimalnie przetłoczeniem. Płyta z dużym odstępem jest do ???, płyta z małym odstępem jest do ???

Powinny być podpisane. Z dużym odstępem do bloba.

 

pawlaswrc, jutro obadamy na żywo. Jak chcesz mogę blachę zabrać jutro po Elmocie, chętnych nie brakuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...