Skocz do zawartości

17 grudnia - sobota ostatni trening w NMnP w tym roku


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani już ostatni raz w tym roku zapraszamy na trening do Nowego Miasta nad Pilica na trening i spotkanie opłatkowo towarzyskie. Ustawiamy 2 trasy. bezpieczną i ....mniej bezpieczną :) Trasy ustawiamy z opon ehhhh :mrgreen: 2 tony....ale nic zawsze mi znika jedna oponka z mojego bębna wiec trudno....650 sztuk rozzstawimy. :twisted: Może będzie snieg...może, ale patrząc na prognozy długoterminowe chyba nic z tego. dziś patrzyłem na stoki na lodowcach we włoszech i austri i ... nie ma tam sniegu...krowy sie pasą. Tak więc wpadajcie w duzych ilościach bo za teren zapłacone i mamy całe lotnisko dla siebie. Ten kto przyjedzie nie sam tylko z kolega lub koleżanką drugim autem zapłaci 200pln.

normalnie wjazd 250 z wypasem grylowym z pobliskiej biedronki. tak więc kulinarny tekturowy wypas :mrgreen:

w razie pytań dzwońta. 509 123400 vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mr White, wiem, ale są drzewa. Byłem tam kilka razy. U Verta chyba też mi się zdarzyło. Po prostu chcę wiedzieć czy któraś trasa będzie poprowadzona w taki sposób, żeby kierowca nie posiadający dużych umiejętności (czytaj comando) mógł sobie pojeździć bez stałych przeszkód na poboczach i nie wysrywając zawiasu na dziurskach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...