Skocz do zawartości

17 grudnia - sobota ostatni trening w NMnP w tym roku


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten kto przyjedzie nie sam tylko z kolega lub koleżanką drugim autem zapłaci 200pln.

 

Widze że zapoczątkowałem rabaty dla gru zorganizowanych :D hehe

verciu dzięki za uwzglądniony wniosek rabatowy :twisted:

ja niestety odpoadambo dyżur w pracy. ale bede z wami duchem :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommipl, wpłaty na miejscu.

Jak jedziesz od Grójca to na tym skrzyżowaniu (już w samym Nowym Mieście) gdzie jedzie się w lewo w dół na Końskie to Ty nie skręcasz tylko jedziesz prosto. Po około 500-700 m będzie taka brama na lotnisko po prawej. Jak zapytasz miejscowych to Ci wskażą. :wink:

Stacja "Bliska" jest w samym Nowym Mieście (jakiś kilometr od lotniska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi dokładnie. na na bliskiej nie tankuj. 200 metrów przed lotniskiem po prawej stronie jest solidna prywatna stacja z dobra 98. sprawdzona od lat. chłopaki faktycznie maja tam 98 a nie jakies oszukane gówno.

 

Nowe Miasto nad Pilicą

 

GPS: 51.623806, 20.544512

 

Dojazd z Warszawy:

 

Droga nr 7 w stronę Krakowa, w okolicach Grójca zjazd na drogę nr 728. Kierując sie na miejscowość Końskie dojechać do Nowego Miasta, następnie jechać na miejscowość Rzeczyca ulicą Tomaszowską. Po około 1500m wjechać w bramę po prawej stronie.

 

-- 13 gru 2011, o 10:17 --

 

Osobiście nie polecam tej stacji w NMnP, te ich Pb98 to hmm :roll: wiele do życzenia pozostawia

a ty nie pitol tylko zabieraj sztrucla jakiegos i wpadaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi dokładnie. na na bliskiej nie tankuj. 200 metrów przed lotniskiem po prawej stronie jest solidna prywatna stacja z dobra 98. sprawdzona od lat. chłopaki faktycznie maja tam 98 a nie jakies oszukane gówno.

 

Nowe Miasto nad Pilicą

 

GPS: 51.623806, 20.544512

 

Dojazd z Warszawy:

 

Droga nr 7 w stronę Krakowa, w okolicach Grójca zjazd na drogę nr 728. Kierując sie na miejscowość Końskie dojechać do Nowego Miasta, następnie jechać na miejscowość Rzeczyca ulicą Tomaszowską. Po około 1500m wjechać w bramę po prawej stronie.

 

-- 13 gru 2011, o 10:17 --

 

Osobiście nie polecam tej stacji w NMnP, te ich Pb98 to hmm :roll: wiele do życzenia pozostawia

a ty nie pitol tylko zabieraj sztrucla jakiegos i wpadaj :mrgreen:

ojjj żebyś wiedział jaką mam chcice na upalanie :twisted: i dlatego jest chytry plan zjawić się u Ciebie na którymś spocie w NMnP tyle że do końca roku mam weekendy zawalone :( ale przyszły sezon na pewno, ale tak czy siak polecam wszystkim super trasy i organizacja, lipy nie ma :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lynx, to może załatwi jakiś forumowy rabat na ropę :lol: siostry podobno sa u Nich w cenie, szczegolnie te europejskie ;)

 

nie wiem czy ten barter przejdzie, bo siostra miła i w ogóle :) ale wiotka i chudziutka więc nawet gdyby Harvi coś jednak wynegocjował to nasze paliwożerne zabawki szybko by to połknęły, oczywiście dając nam przy tym masę zabawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...