Skocz do zawartości

17 grudnia - sobota ostatni trening w NMnP w tym roku


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamer junior dziękuje za soczek.

 

No problem. :wink: Mam nadzieję, że się podbało :D

 

GISek miło było poznać.

 

mzi czy Ty jeździłeś srebrnym EVO VI? Jeżeli tak to mam nawet jakiś filmik jak strącasz oponkę :wink:

 

vert dzięki za (pechowy jak zawsze) prawy. :mrgreen:

 

cybel jak Wam minęła podróż "miedzianym" Sprinterem? :lol: Wiadoma już jest jakaś wstępna diagnoza ? :roll:

 

 

P.S. PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ALE TYM RAZEM PRAKTYCZNIE NIE MA ZDJĘĆ, A FILMIKÓW BĘDZIE RAPTEM KILKA. WYNIKA TO Z FAKTU, ŻE PO ADRENALINIE (STRASZNIE SYPAŁO SYFEM) COŚ SIĘ STAŁO Z APARATEM I MOMENTALNIE ZŻARŁ MI 2 KOMPLETY AKUMULATORKÓW. :? :cry:

A TO CO UDAŁO MI SIĘ NAKRĘCIĆ WRZUCĘ JUTRO WIECZOREM NA YT I DAM WAM TUTAJ LINKI. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacne foty :!:

Coś mie zaraz trafi, że nie udało mi się dojechać :evil: Ale dzieciaki ważniejsze :!: Następnym razem może już na śnieg się załapię :twisted:

vert, Norveg, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i żeby wam się dalej chciało organizować takie imprezki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamer przyjemność po mojej stronie :P

 

Zrobiłem kilka zdjęć, gdyż miałem ze sobą Zorkę pięć :wink: Ogarnę je, wrzucę na Face`a i podrzucę Wam linka. Niestety mój długi obiektyw miewa chimery i nie chce mu się dobrze "ostrzyć", więc z góry przepraszam, jeśli niektóre zdjęcia nie będą super extra. W ogóle miałem robić więcej zdjęć, ale fakt, że jeździłem z Norvegiem srebrną imprezą i oklatkowaną "Niną" sprawił, że trochę zapomniałem "o bożym świecie" :mrgreen: a potem jak mnie jeszcze Vert obwiózł "po obiekcie" to sami wiecie :D plus aura jak to na lotnisku dała się łapom we znaki:) Następnym razem wezmę kamerę i pokręcę trochę przejazdów, obiecuję:) Pozdro dla wszystkich spotkanych ziomów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały dzień spędzony w Nowym Mieście można podsumować tym oto zdjęciem na którym widzimy WO GT-R i Juniora :mrgreen:

 

img4943k.jpg

 

 

 

Jeżeli chodzi o filmy to tutaj proszę kilka ciekawszych:

 

t34 :arrow:

mzi :arrow:

Adam. :arrow:

oraz

BMW E30 :arrow:

Mazda MX-5 :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały dzień spędzony w Nowym Mieście można podsumować tym oto zdjęciem na którym widzimy WO GT-R i Juniora

zamer dzięki popłakałem się ze śmiecu :twisted:

 

-- 19 gru 2011, o 21:06 --

 

Oj z tym śniegiem to jakaś masakra....

śnieg będzie albo nie...ale my dojedziemy bankowo...jak się białego troszku pojawi to vert będziesz musiał listę wydłuzyć i zaczynać imprezę od piątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...