Skocz do zawartości

WWW.GRONO.NET


G.Kossakowski

Który dzień Ci odpowiada?  

12 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Juz daj mi spokoj z tymi znajomymi... mnie sie GG wiesza jak chce wyksportowac liste kontaktow bo jest taka dluga... chce kogos poszukac a nie pamietam czy zapisalem go od imienia czy nazwiska czy jeszcze inaczej to szlag mnie trafia jak mam wszystkich przewinac bo trwa to wieki... raz na jakis czas robie tak ze wywalam wszystkie kontakt... i kto sie odezwie tego dodaje :mrgreen:

 

 

no dobra ale mowie o niektorych osobach co nie wiedza wogole o co tam chodzi... a mozna czasami sie posmiac.... kto bedzie chciał bedzie uczestniczył kto nie to nie i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem po co... ale jak wszyscy to wszyscy

 

Nie wszyscy... :wink:

 

Kiedyś byłem na Gronie, ale jakoś się nie zaaklimatyzowałem. A teraz... sorki, ale i tak właśnie sporządzam listę forów z których trzeba się będzie wycofać, bo nie obrabiam czasowo... więc następne nie wchodzą w grę.

 

Miłej zabawy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co... ale jak wszyscy to wszyscy

 

Nie wszyscy... :wink:

 

Kiedyś byłem na Gronie, ale jakoś się nie zaaklimatyzowałem. A teraz... sorki, ale i tak właśnie sporządzam listę forów z których trzeba się będzie wycofać, bo nie obrabiam czasowo... więc następne nie wchodzą w grę.

 

Miłej zabawy... :wink:

 

no tak teraz to zamienisz pewnie forum na toyota.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to zamienisz pewnie forum na toyota.pl

 

Zajrzałem... ale tam akurat jakiś remont trwał i dziwnie było... A od kilkunastu dni jakoś nie mam czasu zajrzeć (na forum Nissana zresztą też jestem zarejestrowany, ale równie mało aktywny).

 

Tu jest fajniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tam na tym gronie to glownie nastolatki siedza.no moja corka np to kazdego wieczora o tym gronie gada.ja tam i tak walniety jestem na punkcie forum subaru wiec za grono faktycznie jak bym sie wzial to z roboty mozna zrezygnowac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio policzyłem że na ponad 10 forach się udzielam, więc jedno w tą czy w tamtą nie robi różnicy :mrgreen:

 

 

ty juz atakujesz grono irlandii wiec widac oswoiłes sie :)

 

Ładnie to tak wMorderatornię szpiegować ? :mrgreen: Atatakuję grono irlandzkie w związku z moim październikowym atakiem na Zieloną Wyspę :wink:

 

pzdr

 

BTW - czy Wam też tak powoli chodzi ta strona grono.net ? Bo u mnie strasznie zamula, a pozostałe chodzą OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeee... To ja jakiś zepsuty jestem - jedyne Forum, na którym jestem, to forum.subaru.pl, na g-g mam garstkę znajomych, akcje typu tlen czy grono omijam... :roll:

 

 

 

 

...a i tak nie znajduję czasu na spotkanie się z wszystkimi znajomymi :mrgreen:.

 

PS. Skorzystałem z zaproszenia na grono. I jakieś dziwne ono.

 

 

 

 

(to pierwszy w życiu rap w moim wykonaniu :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-g mam garstkę znajomych

 

Nom, i skrzętnie numer ukrywasz ;-)

 

 

...a i tak nie znajduję czasu na spotkanie się z wszystkimi znajomymi .

 

Nie da sie ukryć ;-)

 

Widzisz Kuba - przy moim trybie życia, trzeba sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie... zajebiście... (:mrgreen:): czy powiększać grono znajomych kosztem stałego tłumaczenia się im, dlaczego nie mam dla nich czasu i ewentualnie proponowania im godzinnego spotkania z wyprzedzeniem czterotygodniowym, czy też zachować to obecne w nadziei, że tego tłumaczenia będzie na tyle niewiele, że da się to opanować... :roll:

 

Numer g-g zaraz wrzucę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha - ale kupa to grono. Zapisałem się tam wczoraj, cośtam napisałem i właśnie NIEZWYKLE WAŻNY MODERATOR GRONA, nota bene o ksywie: "Wolff (ShavedPussyFan)" (ale wiocha, check this out :mrgreen:), usuniął dwa moje wpisy, które były lekko off-topiczne :mrgreen:.

 

Wyskakuję stamtąd - syf, jakich mało... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha - ale kupa to grono. Zapisałem się tam wczoraj, cośtam napisałem i właśnie NIEZWYKLE WAŻNY MODERATOR GRONA, nota bene o ksywie: "Wolff (ShavedPussyFan)" (ale wiocha, check this out :mrgreen:), usuniął dwa moje wpisy, które były lekko off-topiczne :mrgreen:.

 

Wyskakuję stamtąd - syf, jakich mało... :twisted:

To ty jeszcze nie na nartach tylko sie po jakis gronach wluczysz??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha - ale kupa to grono. Zapisałem się tam wczoraj, cośtam napisałem i właśnie NIEZWYKLE WAŻNY MODERATOR GRONA, nota bene o ksywie: "Wolff (ShavedPussyFan)" (ale wiocha, check this out :mrgreen:), usuniął dwa moje wpisy, które były lekko off-topiczne :mrgreen:.

 

Wyskakuję stamtąd - syf, jakich mało... :twisted:

 

Moderator? LOOOOOOOOOOOOOOL

 

Ta, Przemeq gadu baaardzo skrzętnie ukrywał :mrgreen:.

Mówił też, w jakich celach go używa (mogę to napisać?) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...