Skocz do zawartości

Trunki jedynie słuszne i inne


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 720
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja tam potrafię wypić flaszkę wina bez zasłaniania się bigosem... ;).

No właśnie! Szczerość w naszym klubie to norma! (skąd to?).

He he... Ale oni mogą kłamać, kadzić, upiększać... ;)

 

Ja zaś tylko jedną lampeczkę (0,7 l) do poduszki... ;)

 

Wasze zdrowie!!

 

A co - córeczka ci się urodziła? ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co - córeczka ci się urodziła? ;)

 

M.

 

 

 

Dopiero żem wrócił był od znajomych z lasu. Tak nam sie dobrze biesiadowało, że czuję się jakbym ze cztery córeczki powił nagle...

Dzięki za natchnięcie mnie dobrym pomysłem! Córeczki ni masz jeszcze w moim życiu!!

 

Oczywiści dam znać, gdy się pojawi na świecie.

 

 

 

 

PS. I mi buźki "nie wchodzą". Ani automatyczne logowanie.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co - córeczka ci się urodziła? ;)

Dopiero żem wrócił był od znajomych z lasu. Tak nam sie dobrze biesiadowało, że czuję się jakbym ze cztery córeczki powił nagle...

Dzięki za natchnięcie mnie dobrym pomysłem! Córeczki ni masz jeszcze w moim życiu!!

 

Oczywiści dam znać, gdy się pojawi na świecie.

Pan to możesz cztery córeczki (innych tatusiów, i raczej "letnie") co najwyżej posiąść.

(A takie młodsze to przewinąć.)

 

"Powicie" zostawmy mamom - są w tym dużo sprawniejsze of nas... ;)

 

(A tak bajdełej to wtręt z córeczką też nawiązywał do "Misia".)

 

 

PS. I mi buźki "nie wchodzą". Ani automatyczne logowanie.

Tak jak wszystkim - się popsuło. Mądrzy ludzie mówią: "don't fix it if it ain't broken" - a Flipper nie posłuchał, i teraz jest bęc. O! ;)

 

Buźki trza klepać ręcznie. Yyy... w sensie: wklepywać, znaczy.

 

Na dole każdej otwartej strony z dowolnym wątkiem jest okienko szybkiej odpowiedzi (podobno tyż nie działa) - znaczy, jak jesteś zalogowany.

 

Klikasz na dynx "wszystkie ikony" i pojawia ci się pop-up z emotkami. Jak na nie klikniesz, to w okienku szybkiej odpowiedzi pojawia się ich tekstowy "kod". Z tamtąd można je przekopiować gdzie się chce.

Również, "klasyczne" emotki, takie jak: ;):):P :? 8) są automatycznie konwertowane do "graficznych" jak masz "włączone uśmieszki" w opcjach.

Trochę mądre inaczej, bajdełej - napisz w tekście coś takiego jak: "mam na sprzedaż Legaca GX (kombi, rocznik 1998)" - i zobacz co wyjdzie przy włączonych uśmieszkach...

 

Dla ułatwienia: poniżej kody emotek, tak jak je widać w okienku pisania odpowiedzi - zaczynając od zielonego, a kończąc na Marty Feldmanie :)

 

:mrgreen::twisted::evil::cry::oops: :razz: :mad:

:roll: :wink: :neutral: :arrow: :idea: :?: :!:

:sad: :smile: :grin: :o:lol: :cool: :???:

:shock:

 

pzdr,

M.

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 5:07 pm ]

A ja za chwileczke zaczynam tasting session whisky ze znajomymi. Slainte!

Whisky tasting session, raczej... ;)

 

A skoro "sláinte", to whiskey. Do whisky bardziej pasuje "sláinte mhath". ;)

 

L'chaim! 8)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przerzucam na większe opakowania, np. taka beczułka jest idealna na małego grilla:

 

http://krypton.pl/wino/Browar/bitburger.jpg

 

Kurczę - jedno z moich ulubionych - byłem kiedyś nawet w Bitburgu - fajna mieścina. Kiedy indziej jedna Niemkę z Bitburga poznałem (ładna była) - mam duży sentyment do tego Browaru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
cienias :mrgreen:

 

Wy, rajdowiec, to się lepiej nie odzywajcie... bo wy - jako sportowiec - to w ogóle nie powinniśta teraz alkoholu tykać, tylko jakieś witaminki i odżywki.

 

A ja, póki mój geriatra pozwala, to jeszcze jakąś seteczkę albo butelczynę mogę... czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu będąc na Słowacji zakupiłem szeroko opisywany tu i chwalony ®UM Tuzemski. Ale produkt ten zakupiłem w nowym i nietypowym opakowaniu. Jest to mała dawka 0.04l sprzedawana w kieliszku jednorazowego użytku (plastik przeźroczysty) zafoliowanym od góry niczym jogurt folią alu z nadrukiem i napisami. Produkr nazywa się Agent 004 (kuriozalna nazwa jak i miarka) i do nabycia jest przy kasie w sklepie obok batonów, gum do żucia i tych innych, bateri i innych pierdułek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś kolejny dzień prac piwnicznych.

Naleweczka z wisienek praktycznie gotowa. Pomysł z wanilią, rumem i miodem trafiony w dziesiątkę.

W zeszła niedzielę uwarzyłem pszeniczkę, w sumie sezon miał być rozpoczęty w połowie października, ale kolega za 2 tygodnie urządza grilla weselnego i beczka pszenicy i druga ciemnego piwka będą jak znalazł.

Miód pitny z gruszeczniak wyczerpał wszelkie pokłady cierpilowości i dzisiaj trafił na kolumnę. O dziwo po zagęszczeniu termicznym (delikatnie do 75%) pięknie pachnie gruszkami i miodem.

Na jutro przygotowane warzenie miodu kasztelańskiego. Wszystkie surowce skompletowane.

A teraz to już mogę się raczyć schłodzonym mocno chmielonym pilsem.... mniam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...