Skocz do zawartości

Wykończenie mieszkania (Kraków)


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

Ogrzewanie podłogowe w łazience jest super bo można bez bamboszy latać i stopy do płytek nie przymarzają.

 

Tys jest bambosz :mrgreen:

 

Dawno nie slyszalem tego okreslenia ;):lol:

 

Ja tez jestem ZA ogrzewaniem podlogowym... fajnie cieplutko w stopki :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZA666, gdzie takie fajne mieszkanie i ile chca za nie? sa jeszcze wolne?

 

Ulica Turecka :lol:(koło zamkniętego hotelu-Forum(??? :roll: ) no tam gdzie był salon Subaru, ale goście przyszli rano i znaleźli kłódki na drzwiach :lol: . No to ta kamienica jest niedaleko. , mieszkania się sprzedały chyba w ciągu 2 tygodni. jedno jest moje, drugie i trzecie kupił jakiś gość i połączył je, a czwarte jest nie wiem kogo 8) .

 

Moje chyba kosztowało 140tys. ma 40metrów. jakieś konkrety podam jutro jakby kogoś interesowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje chyba kosztowało 140tys. ma 40metrów. jakieś konkrety podam jutro jakby kogoś interesowały

 

Cena OK bo lokalizacja dobra. Dach jest prosty czy masz skosy? Wliczone sa te skosy w metraz? (jest jakis wzor bo nie liczy sie 1 do 1 takiego metrazu) - napisz skad miales cynk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metraż skosów, kurcze już nie pamiętam ale liczy się powierzchnia o większej wysokości niż ( ? soryyy liczyłem takie coś i nie pamietam od jakiej wysokości)

 

może w planie domu znajde to sie poprawie jakby co :)

 

Pozdrawiam Bambosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby mały remoncik? Wprawdzie poprzedni nie imponował, i nie był tak wypasiony jak kiedyś ten na zwierzynieckiej, ale to co się chciało można było kupić, i co najważniejsze, taniej niż w oddalonej o 500 metrów castoramie.

 

 

dokładniusio :x ale i tak bedę zmuszony do nich pojechać po drobne elementy do kranu co by pasował designem do baterii retro classic a nie mam zamiaru płacić po 17 złotych za sztukę (pokrętło do kranu do ciepłej i zimnej wody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metraż skosów, kurcze już nie pamiętam ale liczy się powierzchnia o większej wysokości niż ( ? soryyy liczyłem takie coś i nie pamietam od jakiej wysokości)

 

może w planie domu znajde to sie poprawie jakby co :)

 

Pozdrawiam Bambosz.

 

Do powierzchni wlicza się tą część, gdzie wysokość pomieszczenia jest większa od 140 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...