Skocz do zawartości

Po prostu brak slów...


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Wrogów nie mam, a i nie przypominam sobie żebym komuś ostatnio podpadl.

Nic, pojeżdże z tym do wiosny i sie pomysli co z tym zrobić, ale chyba w grę wchodzi tylko lakiernik, co?

Dawid nic sie nie martw.mi ostatnio jakis pajac leciutko wjechal w dupe bo ,,niezaowazylem pana,,myslalem ze go zabije wsiadlem do samochodu przejechalem sie z piaseczna do lomianek tak dla ukojenia nerwow i...samochodzik juz sie robi lada dzien bede mial i pomyslalem sobie ze jak na 17 lat bez stuczkowej jazdy to to maly pikus i kolejne 17 lat luzu :wink: nie martw sie taka nasza moherowa polsza niestety :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zazdrosny banan

 

 

Zważywszy że tak Monique ochrzciła Adi555 i jego żołta Imprezkę to bym tego określenia nie używał.

 

Mysle, ze kazdy wiedzial co mialem na mysli ;) Nie wiem jak w Krakowie ale w Bialym jest to raczej obrazliwe slowo a Impreza Adiego jest sliczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrogów nie mam, a i nie przypominam sobie żebym komuś ostatnio podpadl.

Nic, pojeżdże z tym do wiosny i sie pomysli co z tym zrobić, ale chyba w grę wchodzi tylko lakiernik, co?

 

ATRa mi tak kiedys jakis $##@$ zalatwil (z dwoch stron drzwi i blotniki) i powiem szczerze, ze olalem sprawe i taki woz sprzedalem, co by potem kupujacy nie mowil, ze auto po mega dzwonie. Co cieawe kupil je znajomy i za pomocy srodkow Meguaris (czy jakos tak) usunal te rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrosny banan

 

 

Zważywszy że tak Monique ochrzciła Adi555 i jego żołta Imprezkę to bym tego określenia nie używał.

 

Azrael, nie czepiaj sie, tylko lepiej zwroc uwage na kolosalny postep w slownictwie Milka, odkad sie tu pojawil :wink:

 

Milek bez obrazy oczywiscie ziomus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrosny banan

 

 

Zważywszy że tak Monique ochrzciła Adi555 i jego żołta Imprezkę to bym tego określenia nie używał.

 

Azrael, nie czepiaj sie, tylko lepiej zwroc uwage na kolosalny postep w slownictwie Milka, odkad sie tu pojawil :wink:

 

Milek bez obrazy oczywiscie ziomus :)

 

hahah, to zes pojechal :)

Ale taka prawda. Forum Subaru nauczylo mnie na prawde duzo wlacznie z ortografia. Ciesze sie, ze moge popisac z ludzmi na prawdziwym poziomie. To forum jest super i jest to tylko wasza zasluga. Oczywiste jest, ze czasem nie zgadzamy sie ze soba badz nawet jest jakis zgrzyt ale jak to w zyciu tak i na forum

Pozdro4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum uczy, bawi i radzi

 

Zeby tak jeszcze gotować umiało... to bym się z nim ożenił :wink:

 

A Milek i jego szybka ewolucja - po pamiętnym debiucie typu "wejście smoka" :twisted: - to faktycznie jedna z najmilszych niespodzianek na tym forum... :wink:

 

W ogóle szczęśliwie mało na forum (odpukać) dziwinych wybryków, w konsekwencji banów itd. I tak trzymać. Tacy jesteśmy fajni ehh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawione ;) OGS, jezeli bedziesz od czasu do czasu spuszczal porzadne wpier... kobiecie to bedzie chodzila jak w zegareczku a juz tym bardziej nie pomysli o zdradzie :lol::lol::lol: Jak to napisal jeden z forumowiczow.... "Jak facet kobiety nie bije to jej watroba gnije" :mrgreen:

 

Edit: WiS, dlaczego ja Ciebie tak lubie :D

 

Edit2: Azrael, oj lubisz mi dogryzc ;) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawione ;) OGS, jezeli bedziesz od czasu do czasu spuszczal porzadne wpier... kobiecie to bedzie chodzila jak w zegareczku a juz tym bardziej nie pomysli o zdradzie :lol::lol::lol: Jak to napisal jeden z forumowiczy.... "Jak facet kobiety nie bije to jej watroba gnije" :mrgreen:

 

:shock:

 

No ale gdzie się z taką pobitą pokażesz? Może jednak lepiej nie co? Tak tylko podpowiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie się z taką pobitą pokażesz? Może jednak lepiej nie co? Tak tylko podpowiadam...

 

Bedzie siedziala w domu i gotowala mi obiad + sniadania i kolacje. Oczywiscie nie mozna zapomniec o sprzataniu :lol::P Gdy zejda fanary wtedy mozna wyjsc sie polansowac do czasu kolejnego łomotu :lol:

Dobra koniec zartow bo nasze kobitki jeszcze pomysla, ze ja tak na prawde o ile juz tak nie pomyslaly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...