Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Super chłopaki, moja przyszła ma na punkcie subaru ..... :) sama mnie tu goni by pisać ! :) szczegóły bliżej ślubu ! Dziekuje za chętne osoby które się poświęcą dla Nas :) efekt będzie napewno super! :)

 

Szkoda, cholera ale ja właśnie się wczasuję i w sobotę 12go dopiero wracam... :(

Nie dam rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Super chłopaki, moja przyszła ma na punkcie subaru ..... :) sama mnie tu goni by pisać ! :) szczegóły bliżej ślubu ! Dziekuje za chętne osoby które się poświęcą dla Nas :) efekt będzie napewno super! :)

 

Szkoda, cholera ale ja właśnie się wczasuję i w sobotę 12go dopiero wracam... :(

Nie dam rady...

 

Cześć Grzesiek, no szkoda ! Ale wczasy rzecz święta! :) kiedy na statek?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

 

trochę mnie tu nie było bo życie itp, ale pewnie coponiektórzy mnie jeszcze pamiętają z pierwszego/drugiego spota :)

 

 

Pomysł ze stałymi spotkaniami niezły, ale fajnie jakby coś konkretnego można było porobić jak właśnie gokatry czy grill czy lotnisko :) Warto więc w tygodniu poprzedzającym może już coś tu obgadywać :)

 

Minus taki że wakacje mamy i jednak jak można to się weekendy spędza poza miastem ;)

 

@Darecki1981 - jeżeli nie ograniczasz konwoju subarynek tylko do imprezek, do podaj miejsce i termin, postaram się legasiem dołączyć jak tylko będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) co do spotów i ich organizacji, to jasne, że zawsze można rzucić pomysł na forum, a nawet jak nie da się go zrealizować, albo nie będzie jakichś konkretów, to można się spotkać na Wałach czy czasami gdzieś bliżej mnie i dareckiego :P i pogadać, zrobić rundkę po mieście ekipą i tyle :)

 

Co do konwoju, to myślę, że legaś będzie mile widziany ;) w końcu oprócz imprez będzie też jeden forek ;)

 

1. Michał
2. KoVaL_szn

3. Avic (?)

4. Przemi99
5. pawel_w (?)
Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

 

trochę mnie tu nie było bo życie itp, ale pewnie coponiektórzy mnie jeszcze pamiętają z pierwszego/drugiego spota :)

 

 

Pomysł ze stałymi spotkaniami niezły, ale fajnie jakby coś konkretnego można było porobić jak właśnie gokatry czy grill czy lotnisko :) Warto więc w tygodniu poprzedzającym może już coś tu obgadywać :)

 

Minus taki że wakacje mamy i jednak jak można to się weekendy spędza poza miastem ;)

 

@Darecki1981 - jeżeli nie ograniczasz konwoju subarynek tylko do imprezek, do podaj miejsce i termin, postaram się legasiem dołączyć jak tylko będę :)

absolutnie Subaru, nie ważne jaki egzemplarz! będę zobowiązany! :) wszystko podam do czwartku :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darecki, ja dzisiaj będę dzwonił do chłopaków. Mam nadzieję, że dadzą radę do piątku skończyć ;)

 

Dzwoniłem. Do piątku powinien być gotowy. Przy dobrych wiatrach dzisiaj dostanie podkład.

Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć Grzesiek, no szkoda ! Ale wczasy rzecz święta! :) kiedy na statek? pozdrawiam

Z wczasów wrócę w nocy z soboty na niedzielę,  a na statek w poniedziałek :biglol::facepalm:

 

dasz radę :) 

Nie mogę się doczekać ceremoniady! żona przyszła jest zachwycona! pamiętajcie to wszystko co robicie dla mnie w tej chwili jest bezcenne!!!!!! zawsze będzie jakby coś na mnie liczyć!

Będę w kontakcie z Michałem on powie wszystkim co i jak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA ZAINTERESOWANYCH kolumną na ślub dareckiego - spotykamy się w sobotę, o godzinie 13:30 na Orlenie w Maszewie. Strój dowolny, jak komu wygodnie, byle by bez przegięć w stylu "strój klauna z piłą mechaniczną" ;) poniżej mapka gdzie się spotykamy:

https://maps.google.pl/maps?ll=53.493864,15.065957&spn=0.00134,0.004128&t=h&z=19

Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze bedzie sobota i może byc tłok na drogach to proponuje 12:35-40 pod salonem Subaru na struga. ;) poczekamy chwile i wyjedziemy ?

I kto w końcu jedzie na 100% ? Proponuje sie dziś wieczorem numerami tel na priv powymieniac ;)

Edytowane przez KoVaL_szn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje obecne dane wywiadowcze wychodzi na to, że jedzie ekipa w składzie - ja, Koval, piczon, przemi99 i być może pawel_w. czyli można już coś podziałać ;) Jak ktoś ma kamerę samochodową albo GoPro to niech weźmie ;) Ja wezmę aparat i też coś postaram się nagrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...