Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może w ramach bojkotu pojedźmy na Prazsky Rallysprint?

 

dla mnie zdecydowanie fajniejsza impreza, bardziej pod kibiców, milsza atmosfera i w ogóle lepiej...tylko 10 grudnia będę ten bojkot obchodził w okolicy jakiegoś szpitala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KALI, ponownie organizujesz before?

rok zaraz minie a subaraka nadal brak

 

 

Moge organizować, tylko mi się miejsce zamieszkania zmieniło. Teraz jest Mokotów przy Galmoku i to zdecydowanie dalej jest od Karowej. Ale jeżeli wszystkim będzie pasowało to zapraszam na herbatke i wysuszenie ubrań. :)

 

A Subarak już czeka na mnie zarezerwowany. Musze tylko Audi sprzedać i od razu jade po odbiór STI :mrgreen:

 

 

Jest już oficjalne info o biletach? Można zamawiać? Pilnuje tego ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ponownie ogłaszam bojkot, chyba że ceny wejściówek na odcinki spadną do rozsądnego poziomu (czytaj: wejście na próby będzie za free).

 

Podpisuje sie od bojkotem, no, chyba ze to free bedzie w postaci darmowych karnetow dostanych tam od kogos na farcie, a itak sie udawalo. Pamietam jak bylem mlodszy, dobry skaner dawal w sumie rade :P

 

znowu będzie piździawa i trzeba się będzie ubrać po narciarsku? :mrgreen:

spokojnie, naladujemy, pomyslimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

DNL napisał(a):

wejście na próby będzie za free).

 

 

za free będzie os FSO Żerań

 

 

 

Ustawiamy się tam gdzie w zeszłym roku?

 

w tym roku podobne nie będzie os-u w fabryce domów tylko na torze testowym FSO :idea:

można od strony Wisły z samochodów oglądać 8)

 

 

est już oficjalne info o biletach?

 

nie ma :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa miesiące kolejne wielkie święto rajdowców w Warszawie :P

 

 

chciałeś chyba napisać : kolejne święto bogatych kibiców, którzy zapłacą każdą kasę za wejście na 'Karowa Szoł'

 

ja ponownie ogłaszam bojkot, chyba że ceny wejściówek na odcinki spadną do rozsądnego poziomu (czytaj: wejście na próby będzie za free).

 

Zgadzam się, może pojadę zobaczyć jakieś odcinki ale jakoś mi to zwisa - nie odpuściłem żadnej Barbórki od 2004 roku. Skoro organizatorom kibic jest obojętny, to po co mam się napinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się powrócić do tradycji i rajd odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia. Decyzja przesunięcia terminu podyktowana została zobowiązaniami TVP Sport, która w dniu 10 grudnia nie mogłaby przeprowadzić relacji na żywo. Rajd bez relacji telewizyjnej, nie byłby taki sam, tysiące kibiców, którzy nie mogą być z nami na ul. Karowej, będą mogli oglądać zmagania najlepszych kierowców w TVP Sport oraz na platformie internetowej.

beben mam nadzieje że tym razem nie będziesz miał akcji jak rok temu.

jeżeli impreza będzie 3 a nie 10-go to się widzimy :D namów też Śmiecha mnie się to nie udaje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po raz 1 .... 2 ..... 3 przegłosowane, sprzedane, zaklepane.

 

Masz jeszcze chwilę ale już jakiś arkusik możesz zacząc dłubac :mrgreen: . Trzeba tylko poczatek sprzedaży upilnować

 

Jak nic wyjątkowego nie wyskoczy to jestem.

 

Poza tym dziwne że jeszcze nikt tego nie zaproponował ale chyba juz pora na .... LISTĘ BARBÓRKOWĄ :twisted::mrgreen:

1. beben + Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...