Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie odbierają, wysłałem maila.

 

 

Wyczytałem w FAQ:

 

Czy dziecko musi posiadać Karnet Kibica?

Dziecko w wieku do 12 lat pod opieką osoby dorosłej nie musi posiadać karnetu kibica na wszystkich odcinkach rajdu.

 

Czy dziecko musi posiadać bilet na trybunę OS Karowa?

Tak. Dziecko musi posiadać bilet na trybunę na OS Karowa bez względu na jego wiek.

 

Czy mogę posadzić dziecko na kolanach na trybunie OS Karowa?

Nie. Nie można sadzać dzieci na kolanach. Jeden bilet gwarantuje miejsce jednej osobie.

 

I to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

na służewcu tylko nie ma samochodów zaparkować blisko wejścia

 

 

 

NIe marudź

 

chyba jednak od razu autobusem przyjadę na służewiec 8)

 

w tym roku będziemy kibicować w kilku grupach na różnych oesach i spotkamy się wszysscy dopiero na trybunie na Karowej.

 

i zobaczymy kto najeeeeeeebardziej kibicował do tej pory :wink: :mrgreen:

 

-- 30 lis 2011, o 20:32 --

 

Mam znajomych, którzy chcą z dziećmi wybrać się na Wyścigi.

 

ale Wielka Warszawska już była w tym roku :wink: :mrgreen:

 

Czy mogę posadzić dziecko na kolanach na trybunie OS Karowa?

Nie. Nie można sadzać dzieci na kolanach. Jeden bilet gwarantuje miejsce jednej osobie.

 

ciekawe jak posadzić dziecko na kolanach na trybunie zielonej która w tym roku jest stojąca :?: :wink: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było zrobić cenę na 25 zeta i byłoby ok. Moi staruszkowie może pokuszą się pojechać na Służewiec, ze Stegien mają tam najbliżej. W takiej sytuacji karnety nie mają sensu, tylko wejściówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos sie wybiera na wal na Zeraniu ?

 

 

 

będę tam stał od rana, zresztą jak już pisałem wyżej :twisted:

 

 

To my z Adamusem ( Gdyńskim :wink: ) tez będziemy. Tylko wcześniej musimy karnety od Kasi odebrać.

 

kash dawaj znac na koma jak juz bedziecie to sie zlapiemy !! bo ja bede incognito :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co fajniejsze Zeran czy Wyscigi? Bo pogodzic sie tego latwo nie da ... Pierwszy raz na Barborce

 

nikt Ci na to nie odpowie bo wyscigi sa pierwszy raz od dawien dawna...

Jak nie widziales autodromu na zeraniu to mysle ze warto sie wybrac... zwlaszcza ze ze skarpy widac prawie cala trase :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim Służewcu, na którym byłem trasa zawijała tuż przed bramą wjazdową (od puławskiej). Mniej więcej tam gdzie jest obecnie nawrotka była szykana zwalniająca. Ta część trasy była pieruńsko szybka, jako dowód mogę powiedzieć, że jak Ludwiczak na tej szykanie stracił panowanie nad Oplem, to tak przydzwonił w nadjeżdżającego z przeciwka Szerlę w Polonezie (Polonez miał już słuszną prędkość), że ten dosłownie przeleciał kilkanaście metrów i wylądował między dwoma drzewami. Auto mimo, ze oklatkowane (jak na ówczesne czasy i wymogi, poza tym to był fabryczny samochód FSO) nie nadawało się do niczego, a Szerlę z poważnymi obrażeniami wycinali czym się dało z auta.

 

W sobotę już tak szybko nie będzie (no może poza odkręconymi eNkami i WRC), ale jest partia bardziej techniczna jest też szybsza z szykaną i nawrotem. Z drugiej strony jeśli z wału p.p. będzie widać całą traskę na torze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, ok!

 

 

ktos sie wybiera na wal na Zeraniu ?

 

 

 

będę tam stał od rana, zresztą jak już pisałem wyżej :twisted:

 

 

To my z Adamusem ( Gdyńskim :wink: ) tez będziemy. Tylko wcześniej musimy karnety od Kasi odebrać.

 

kash dawaj znac na koma jak juz bedziecie to sie zlapiemy !! bo ja bede incognito :lol:

 

 

szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...