Skocz do zawartości

Przesyłka z USA - szybko, tanio i bezpiecznie.


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym na ebay'u kupić używany telefon w Stanach.

Problem jest z kosztami przesyłki, które mogą przekroczyć wartość sprzętu.

Patrzyłem na PolAmer i według ich kalkulatora przesyłka lotnicza (taka mnie interesuje, bo jestem niecierpliwy :mrgreen: , paczki do 500 gr to koszt około 30 USD. Problem jest taki, że paczki można wysyłać jedynie z Chicago, a sprzedawca jest z Norfolk , VA.

 

Czy możecie coś polecić lub pomóc w transporcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas wysylka kurierska?Jak masz kogos w USA zeby wyslac na jego adres a potem przeslac poczta kurierska.Podobno dochodziw 7 dni.

Ale po co kombinować? Gość zgodził się wysłać bezpośrenio do mnie, tylko muszę zorganizować transport. Nie bardzo rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinować? Gość zgodził się wysłać bezpośrenio do mnie, tylko muszę zorganizować transport. Nie bardzo rozumiem

 

 

To wyślij to DHL-em do mnie, podam Ci na PW mój numer klienta :D , ale najlepiej żeby nie wylądowało na cle to niech wyśle przez USPS na twój prywatny adres i pocztex Ci dostarczy do domu, jak wartość niska , to nie bedzie cła i VAT-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiadywałem się o możliwość wysyłki Polamerem, to sprzedawca z ebaya powinien wysłać kurierem ten telefon do biura Polameru, a oni wyślą go do Polski. Chyba na stronie Polameru jest całość opisana.

Sprawdź jeszcze pocztą. W tym roku kupiłem air bagi do Jeepa w Kanadzie. Przyszły pocztą, ok 7 dni, 100 dolców - ale są ciężkie.

 

Znalazłem : http://polameronline.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu :) Przesyłke wyślę Polamer'em,a drugą małowartościowa zwykłą pocztą US Postal . Polamer ma ciekawą usługę - komplementacja przesyłek. Mozna kupic pare przedmiotów, przesłac je na ich adres, a oni wyśla jako jedna paczkę. Niestety przesyłka lotnicza Polamer'em to .... 14 dni roboczych :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...