Skocz do zawartości

Nocleg w Warszawie


Waraxe

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie koleżanki, drogie kolegi :wink:, Warszawiacy i stali bywalcy w stolicy...

 

Pilnie potrzebuję znaleźć nocleg w Warszawie. Na jutro, do piątku, dla dwóch osób. Nie mam czasu by się tym zająć, temat wyskoczył niespodziewanie, a inne obowiązki na głowie. Dlatego liczę na pomoc forumowiczów i jakieś podpowiedzi, linki.

 

Nie szukam nory za parę złotych, nie szukam też luksusów Radissona czy innego Marriotta. Ot taki zwykły nocleg, przystępne warunki w przystępnej cenie. Z warunków: parking dla auta (może być płatny), śniadanie, toaleta w pokoju. Najlepiej gdzieś w centrum lub jego pobliżu, ewentualnie od strony wjazdu do Warszawy od Lublina. Choć i inne miejsca też mogą być (w granicach rozsądku), bo cały czwartek poruszać się będę po Warszawie.

 

Pomożecie? :wink:

 

Ps. Panów Moderatorów przepraszam i proszę o wyrozumiałość...Wydaje mi się, że taki temat już gdzieś był, ale z terminami mi śpieszno, szukajka nie pokazała, a w Naszych Podróżach nie znalazłem. Więc jeśli "strzeliłem dubla" to proszę o najniższy wymiar kary i podpięcie mojego tematu do już istniejącego. Albo niech powisi do jutrzejszego poranka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będąc na spocie dyszli nocowałam tutaj :arrow: http://www.hotelmaria.pl/ bezpłatny parking bezpośrednio pod hotelikiem, całkiem niezła restauracja hotelowa, ceny nie powalające a pokoik był czysty ;) i fajny, łazienka też w porządku

 

tylko nie wiem czy lokalizacja Ci podpasuje :roll: zerknij na zumi albo inną mapkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, ze nie mam kochanki - nie bardzo znam hotele w swoim miescie ;)

Wiec nie bardzo mam porównanie, bo nie korzystalem, ale od strony wjazdu z Lublina, niedaleko ronda na Marsa masz hotel Ibis, ani to Mariott, ale tez nie zajazd u mietka, a ceny chyba nie dramatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawny temat - może się przydaviewtopic.php?f=12&t=146671&hilit=hotel#p1392159

Dzięki wszystkim, a STIFF masz u mnie wirtualnego pomuka. O ten temat mi właśnie chodziło. Przestudiuję topic i Wasze propozycje i będę rezerwował. A jak ktoś ma jeszcze coś do dodania to śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy lokalizacja Ci podpasuje

Lokalizacja OK, ale przeceniłaś moje możliwości finansowe. Miało być przystępnie :twisted:

Motel Subaru przy ASO Koper ?

Panie Andrzeju, jakieś zniżki dla Profi forumowiczów o ugruntowanym stażu? :wink: :)

Etap Hotel

Brak miejsc niestety, a cena dobra :|

hotel Ibis

Sprawdzę go, ale coś mi się kojarzy, że tam spałem kiedyś. Ale to chyba było na Grochowskiej lub Ostrobramskiej

www.booking.com

Wiem wiem, ale nie chce mi się sprawdzać za każdym razem gdzie dany hotel się znajduje. Nie mam czasu.

 

Campanile - miejsc brak.

Jakieś jeszcze propozycje hoteli ekonomicznych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hotel Ibis

Sprawdzę go, ale coś mi się kojarzy, że tam spałem kiedyś. Ale to chyba było na Grochowskiej lub Ostrobramskiej

 

Dokładnie tak, przy ostrobramskiej, tak jak pisales - od strony wjazdu z Lublina.

Przy Grochowskiej kawałek dalej jest tez hotel Felix, na jakis mega drogi nie wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campanile - miejsc brak.

Wybacz, nie doczytałem tematu do końca. Znajomi chwalili sobie jeszcze hostel fabryka, czy jakoś tak - luzacki klimat - nie wiem czy lubisz, ale Twoje wymagania spełnia chyba tylko tamtejszy apartament (~200zł). Jest jeszcze Wilson Hostel, ale on.. hmm, może szokować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kojarze jeszcze hotel dedek w skaryszewskim, ale pojecia nie mam jak z cenami. Jesli nic innego nie bedzie, to poszukaj ewentualnie wzdłuż wału miedzeszynskiego, powinno byc kilka i takze od strony Lublina gdybys np jechał nadwislanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zajarzylem, ze to ma byc od jutra :shock:

Obawiam sie, ze pozostają tylko jakies mniejsze hoteliki, gdzie szału nie bedzie, ale da rade po prostu przekimac. Jest jakis hotel Albert, czy jakos tak, na wale miedzeszynskim, moze tam? Znam tez takie mniejsze, ale to bedzie w ursusie, a dojazd z tamtej strony aktualnie "średni"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do Warszawiaków, którzy dużo jeżdżą po mieście w godzinach porannych. Potrzebuje ok 9-10 dojechać z Grochowa (od ronda Wiatraczna) na Nowilipki a stamtąd na Młociny - Wóycickiego. O ile druga częśc trasy raczej nie jest problemem to pierwsza wydaje się byc istną katorgą. Dziś jechałem od Grenaderiów do Ronda Waszyngtona 30 min, bo niedosc ze się Neoplan skasztanił to jeszcze zmienili organizacje ruchu. Myślicie, że warto pchać się Śląsko - Dąbrowski? Czy orientujecie się, czy skręt z targowej w kierunku Mostu Świętokrzyskiego jest otwarty? Zastanawiam się czy dojadę tam w godzinę. :roll: Rozważam, zostawienie wozu w okolicach kamionka na Grochowie i podróż tramwajem do centrum, a potem powrót po samochód. :roll: Masakra z tą jazdą po mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...