Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

współczuje. Motur przeżył?? Bedzie jeszcze lubiany? ;)

na razie aku - ponoć 2 lata to norma - dalej zobaczymy - sprawdzimy ładowanie i hajda. A przepadł mi przez to wypad do Wilna na weekend.

eeee to bedzie lubiany. :D U mnie z opisu zniknał motur bo nie zasługuje na to!

 

Wydaje sie byc lepiej bo i goraczka specjalnie nie rosnie i trzyma sie ciut ponizej 38. Badanie krwi tez ok. Zobaczymy co z reszta. Ale dzisiaj rekord goraczki to bylo 42 stopnie

jeny , uważaj na to. Moja młodsza córka ,na szczescie dawno temu przy takiej gorączce szybko musiała dostać dwa czopki i do szpitala.

Nie wiedzielismy o tym. Niestety doszło do zatrzymania akcji serca! Fart nad farty ,szczescie,znak boży ze dojechalismy na czas do szpitala w Miedzylesiu.

Okazało sie że przy porodzie miała nie dotlenienie mózgu i stąd wszystkie objawy.

Zrób córze wszystkie badania!!!!!

Zycze zdrowia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za slowa otuchy. Generalnie cora jest z tych co na byle co reaguje wysoka temperatura, choc choruje raczej rzadko, 40 stopni to nic nowego dla mnie. Wczoraj temperatury dostala wzlobku wiec zareagowali pewnie z opoznieniem a i pila raczej niewiele i temperatura tak skoczyla, bo nie miala czego wypocić (mimo takiej gorączki była nie spocona). Od wczoraj raczej stabilnie bo max dbija do 38.3 i nie rosnie a leki zbijaja temperature na 10-12 godzin. Wolalbym mala zabrac do domu, bo w szpitalu przez weekend to sie niewiele dzieje i tylko innego dziadostwa idzie zlapac.

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ctvnews.ca/canada/lac-megantic-train-derailment-videos-photos-from-the-scene-1.1356274

 

W Kanadzie wykoleił się pociąg składający się z 70 wagonów pełnych czystej ropy naftowej, pociąg jechał na "autopilocie" i wykoleił się w centralnej części małego miasteczka (6000 tys.), niszcząc 30 domów, 60 osób uważa się za zaginione. Pociąg wykoleił się w środku nocy. Całe miasto spało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki wszystkim. W sobotę po badaniu krwi nas wypuscili i od niedzieli jest już nawet bez gorączki (tak max do 37) - żadnych rota wirusów i innych gówien nie stwierdzono. Najprawdopodobniej na tak wysoką gorączkę złożyło się kilka czynników - ząbkowanie, jakas drobna infekcja, predyspozycje organizmu do reakcji wysoką gorączką na byle co oraz najwyczjniej w świecie wyjątkowo upalny dzień. W niedziele nawet z obydwoma "gówniarami" udało mi się wybrać na oglądanie zawodów na torze FSO i młodszej w spaniu w wózku nie przeszkadzały nawet wyjatkowo głośne rajdówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki wszystkim. W sobotę po badaniu krwi nas wypuscili i od niedzieli jest już nawet bez gorączki (tak max do 37) - żadnych rota wirusów i innych gówien nie stwierdzono. Najprawdopodobniej na tak wysoką gorączkę złożyło się kilka czynników - ząbkowanie, jakas drobna infekcja, predyspozycje organizmu do reakcji wysoką gorączką na byle co oraz najwyczjniej w świecie wyjątkowo upalny dzień. W niedziele nawet z obydwoma "gówniarami" udało mi się wybrać na oglądanie zawodów na torze FSO i młodszej w spaniu w wózku nie przeszkadzały nawet wyjatkowo głośne rajdówki ;)

 

I super! Oby tak dalej :)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki wszystkim. W sobotę po badaniu krwi nas wypuscili i od niedzieli jest już nawet bez gorączki (tak max do 37) - żadnych rota wirusów i innych gówien nie stwierdzono. Najprawdopodobniej na tak wysoką gorączkę złożyło się kilka czynników - ząbkowanie, jakas drobna infekcja, predyspozycje organizmu do reakcji wysoką gorączką na byle co oraz najwyczjniej w świecie wyjątkowo upalny dzień. W niedziele nawet z obydwoma "gówniarami" udało mi się wybrać na oglądanie zawodów na torze FSO i młodszej w spaniu w wózku nie przeszkadzały nawet wyjatkowo głośne rajdówki ;)

 

No i git ;) to pijemy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...