Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przedni to modyfikator. Jak trafisz samym przednim to nie dostajesz punktów, ale jak trafisz przednim i inną częścią auta to dostajesz dwukrotność punktów, za tą część.

 

W SI można fajnie kosić pieszych montując na karmniku i połcie na książki żyletki :twisted:

Ciekawe czy UNICEF przyjął by taką darowiznę na głodujące dzieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz czekamy na pierwsze kłótnie w koalicji :lol: dla mnie najgorsze jest to jak ludzie którzy chcą odnowy moralnej i IV RP potrafią zmieniać zdanie, rzucać słowa na wiatr i w żywe oczy bełkotać że to dla dobra obywateli i dla stabilizacji :shock: ku.... kiedy to się skończy!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przed Tobą

 

Oby nie... :mrgreen:

 

To kobieta pisała, więc wiadomo, że tał łatwo nie trafiła...

 

Szowinista!! :twisted::evil:

 

Bokiem znaczy slajdem czy zderzakiem? A jak zderzakiem to którym? (przód czy tył?)

 

Centralny przod. Wycelowane wprost idealnie :mrgreen::mrgreen: Ale, oczywiscie, w sadzie sie potem mowi, ze "kobieta prowadzila, przeciez nie chciala..." :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges - zamieniłem starą fiestę 1.3 benzyna na 2.0 mitsubishi eclipse bo chciałem mieć trochę koników. Czy to oznacza, że przeszedłem na ciemną stronę mocy, mam nadzieję, że nie bo nigdy tego nie chciałem zrobić. Proszę o pomoc. Zdesperowany 25 latek Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdjęcia nie zmieniam, to auto traktuje jako zastępcze dopóki nie dostanę informacii od ubezpieczalni. Kurde chyba cos kumpel mówił o łamerykańskim silniku oh shit not again. Czy i w tym przypadku amerykański oznacza gorszy

Poczytać poczytam. :razz:

 

Witek przestań :cry: bo go zaraz spalę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, no to się ku... chyba nieźle wj... :mad: Co do historii to jestem dosyc pewien bo to pracownik ode mnie go ściągał dla siebie od jakiegoś szkopskiego doktorka, jak go przywiózł to miał 90 tys udokumentowane a teraz ma 101 tyś. fajnie zadbany i z klimą i wspomaganiem co dla mnie najważniejsze :smile: Tak się teraz zastanawiam, czy mnie przypadkiem duzi przegląd nie czeka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, silnik i całe autko wygląda jak igiełka, no może tak nie do końca ale w bardzo dobrym stanie jest.

 

o to jest chyba nawet moje mistubishi

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album53/100_7902

 

oj a może to to :mrgreen:

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album53/100_7886

 

Ojoj aleśmy OT zrobili :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, jeszcze tylko jedno. Dlaczego ten samochód miał robiony przegląd co 7 tyś :shock: a po drugie Na książce serwisowej pisze Motor Typ co w wolnym tłumaczeniu oznacza typ silnika :mrgreen: 4G6.3 chyba bo ktoś nie wyraźnie napisał. A poza tym nie wiem czy gościu był przewrażliwiony czy co ale na silniku jet napisane mazakiem i w książce wbite, że pasek był wymieniany przy 58 tyś. km. :shock: I kiedy go teraz znowu wymienić :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, o by Ci Bozia w dzieciach wynagrodziła. Pifko masz u mnie. Straszny zrobiliśmy Off topic w tym dziale off topowym wiem, jak myślisz dostaniemy za to pasek i bedziemy mogli należeć to tego burakowatego klubu :mrgreen: Nie teges, że jeszcze nie należymyn (zeby OT nie było :razz: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek napisał/a:

jak myślisz dostaniemy za to pasek

ten pasek mi koło koła lata ;-)

Leszek napisał/a:

bedziemy mogli należeć to tego burakowatego klubu

Tego którego "członkowie" mają takie paskudne buraczane paski pod avatarem :?: :shock: :cool: :lol::mrgreen:

Leszek napisał/a:

Nie teges, że jeszcze nie należymyn

Teges / nie teges - co za różnica

 

A mi koło zapasowego :razz: :wink: Masz racje wcale nie chcemy tam należeć.

man111, to nie "moja" na zdjęciu - moja jest o wiele ładniejsza :mrgreen:

Zdjęcie całkiem ale to całkiem przypadkiem znalazłem i nawet nie wiem czy to na pewno moja FURA, nie byłem na tym zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden nawet tam był przez jakiś czas Junior Adminem z dostepem do wszystkich ustawień forum :cool:

I nic nie popsuł :shock: :wink: :mrgreen:

 

Jakiś bardzo łebski musiał być :razz:

 

A i owszem - tu też awansował. :smile:

 

Na pewno dzięki tamtemu. Doświadczenie złapał w miejscu gdzie wszystkie opcje są włączone :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...