Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

ehh jakis pechowy dzień. W ciągu 10 min:

 

- zauważyłem, że jakiś przykurcz majstrował mi przy masce chcąć przywłaszczyć sobie znaczek, efekt jes taki, że do okoła mam poobdzierany lakier :evil::evil::evil: znaczka nie zdjal

 

- chwile pozniej jak stalem przy aucie jakis pan postanowil dynamicznie pojechac przy samym krawezniku i calego mnie oblal woda z kaluzy

 

- na koniec zjezdzajac na pas prowadzacy na moje osiedle jakis kretyn prawie skasowal mnie w nowym 911, bo myslal ze tym pasem ominie inne auta, wygladalo na to ze gosc dopiero co dorwal sie do fury i postanowil ja potestować, długich testów nie przewiduje... :evil:

 

strach wychodzic z domu, bo dzien jeszcze trwa. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna! Nie wiem co się dzieje z moim MINI, ale coś napewno jest źle. No bo czy to, [edycja moderatora] normalne, że już drugi raz w ciągu ostatnich 2tygodni auto zostaje w serwisie?! Tym razem na następne dwa tygodnie, bo zanim sprowadzą części (katalizator i sterownik silnika) tyle właśnie minie. Co ciekawe, jeśli auto przyjedzie do serwisu o własnych siłach, to choćby nie wiem co się działo, BMW i tak nie da auta zastepczego. Samochód chyba pójdzie do ludzi. :evil::evil::evil:

 

Wracam z Katowic do domu, schodzę do garażu baaaaardzo pozytywnie nastawiony "dwa tygodnie jazdy STi bez wyrzutów sumienia, że jeżdżę tym pijakiem". A ten sku...el nie chce odpalić! Szlag mnie trafił. Okazało się, że już po tygodniu niejeżdżenia nim padł aku.. Wrrrrrrrrr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola kanarów w metrze: bilet jest, legitymacja jest...ale nie ma stempelka w legitymacji. Efekt - 14 zł "opłat manipulacyjnych" w plecy, ewentualnie 86 jeśli nie wyrobię się z okazaniem nowej legitki w ciągu 7 dni. Ech, trudno...
Nic wielkiego :D

Też parę lat temu miałem taką sytuację :mrgreen:

Szkoda jedynie straconego czasu, tym bardziej dla tak niewielkiej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nawiedziła mnie w firmie Państwowa Inspekcja Pracy, co za sku...... ska instytucja :evil: . Dawno nie słyszalem tylu zbędnych i głupich przepisów. Cały dzień zjebany , przez głupiego matoła :evil: , zamiast pracowac i zarabiać hajc, człowiek musi ganiać , za jakimiś pierdołami co se inspektor wymyślił , typu czy rękawice robocze, buty, mają certifikat CE, albo czy karty pracowników są w teczkach z jakimiś laurkami ABC. Żygać sie normalnie chce, chętnie bym go kopnął w dupe i pogonił do budy, tylko wtedy dostane wiekszą kare :twisted:
mnie w środę nawiedził urząd skarbowy, jeszcze jak zobaczyłem datę planowanej kontroli do 16 października to nie wiedziałem czy powiesić kolesia czy siebie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

- Ja się ich pytam jak wypadam na tle innych ??

- Oni - Tak bez rewelacji powiem Panu szczerze, patrzymy Subaru, myśleliśmy, że nam Pan coś pokażesz a tu nic...

- Ja - to czemu sobie nie odpuściliście, jak widzieliście, że spokojnie jadę ??

- No niestety mimo wszystko jechał Pan za szybko...

 

Nie pogada z nimi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma
dziś nawiedziła mnie w firmie Państwowa Inspekcja Pracy, co za sku...... ska instytucja :evil: . Dawno nie słyszalem tylu zbędnych i głupich przepisów. Cały dzień zjebany , przez głupiego matoła :evil: , zamiast pracowac i zarabiać hajc, człowiek musi ganiać , za jakimiś pierdołami co se inspektor wymyślił , typu czy rękawice robocze, buty, mają certifikat CE, albo czy karty pracowników są w teczkach z jakimiś laurkami ABC. Żygać sie normalnie chce, chętnie bym go kopnął w dupe i pogonił do budy, tylko wtedy dostane wiekszą kare :twisted:
...pierdoły to specjalność "urzędnicza" nie tylko PIP tak się nam porobiło w kraju ...niestety ..... szczegółów się czepiają.....matołowi zapewnie żona nie dała.....więc się czepiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...