Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Duże straty?

 

Znajac podejscie tutejszych firm ubezpieczeniowych, to straty raczej kompletne. "Twarde" weszlo z przodu powodujac konkretne zniszczenia.

 

Wazne, ze nikomu (oprocz czterech drzewek, zyliona krzaczorow, jednej okazalej choinki i MX-5tki) nic sie nie stalo.

 

Bo jezdzic, to trzeba umic :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy nieteges 200zł i 0 pkt. tylko trochę nietypowy mandat bo za... niezgodne z przepisami używanie świateł drogowych. Było już dosyć ciemno, widziałem że z drugiej strony stoją i suszą, jechałem spokojnie 50km/h, w życiu bym nie pomyślał że za puszczenia "oczka" długimi tym z naprzeciwka będzie lecieć za mną policja :roll:

zachowanie było bez sensu z mojej strony, było już ciemno, akurat nikogo nie trzymali i próbowali kogoś złapać z drugiej strony i wtedy musiał jeden z nich zauważyć moment w którym puszczam długie przez chwile, ale wszystko było w intencji tego by nikt inny nie zarobił mandatu, a skończyło się na tym że dostałem sam :neutral: Teraz mam nauczkę jak w takiej sytuacji już nie postępować

dodatkowo chcieli zabrać dowód za lekko pękniętą tylną lampę (jechałem samochodem brata) do której nikt nigdy się nie przyczepił, ale po uzmysłowieniu im że przeglądy zawsze auto przechodziło bez problemów odpuścili z tym tematem. Dziwiłem się tylko że na odebranie dowodu powiedzieli termin od 7 dni, bo tyle czasu idzie dowód czy coś.

Ale na szczęście chociaż tego problemu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTTM.

 

Każdy egzemplarz czy tylko ten, po którym nie powinniśmy się tego spodziewać?

 

Jeżeli "każdy egzemplarz" to życie ma takie barwy jakie przestawiał Czechow.

 

ps. przepraszam, jak obrażam forumowiczki co nie jest moim zamiarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu kobiety kłamią, a szczególnie takie po których nie można się tego spodziewać?

:sad:

To leży w ich naturze....

 

Ostatnio coraz bardziej sprawdza się teza, którą postawiłem "Nie wszystkie kobiety są inteligentne, wszystkie są natomiast sprytne".

 

Pozwoliłem sobie na taką wycieczką, że słowa, które napisałem mogą być kiedyś użyte przeciwko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wszystkie kobiety są inteligentne, wszystkie są natomiast sprytne"
a niektóre mają duże piersi :cool:

 

ale są sprytne...

bestia jest inteligenta, sprytna i ma duże piersi.

 

Czy może być coś bardziej frustrującego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są sprytne...

bestia jest inteligenta, sprytna i ma duże piersi.

 

Czy może być coś bardziej frustrującego?

Mały penis? :wink:

 

Może to nie miejsce i czas (ew. na pasek) za coś co pośrednio może dotknąć Fuji Heavy Industries ale psycholodzy tym tłumaczą przemoc w domach japońskich i tak wielkie zainteresowanie Japonek Europejczykami i ludzi z Ameryk.

:mrgreen:

 

...ale proszę nie brać tego tak dosłownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...