Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu kończy mi się umowa w Orange więc już mogłem sobie wymienić telefon na nowy ( 6 miesięcy przed końcem) jak to u nich.

Jakieś 2 tygodnie temu przyjechali jacyś przedstawiciele handlowi, zaproponowali nową umowę i telefon, powiedziałem że się namyśle i oddzwonie do nich jak się zdecyduje. Tego samego dnia pojechałem sobie do salonu Orange i sie okazało że sprzedawca nie może nić zrobić bo przedstawiciel bez mojej wiedzy zarezerwował sobie moją umowę i nikt inny w Polsce nie może nawet wejść na moje konto i cokolwiek zmienić :shock:

Po niezbyt miłym telefonie przedstawiciel po paru minutach odblokował moje konto w ich bazie.

 

Przez ostatni tydzien nie miałem czasu żeby podejść do salonu więc poszedłem dziś. A dziś okazało się że wczoraj o godzinie 16 Orange zmieniło swoje przepisy i umowę można zmienić na 3 miesiące przed jej końcem :neutral:

Sprzedawca mówił że dziś wiele osób nieźle wkurzonych wychodziło z salonu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, dopóki nie doszło do momentu przedłużania umowy :roll: , nie chcieli mi dać takiego rabatu na upatrzony telefon jak Era, to im powiedziałam do widzenia :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kurcze latam tam, gdzie taniej, a telefon kupuje na wlasna reke. W ten sposob po dwoch przedluzeniach mam 100 mega transferu i ~600min miesiecznie za calkiem przyzwoita kwote :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od jakiś 5 lat obsługuje w Orange jedna osoba i jestem bardzo zadowolony. Mówię tylko co bym potrzebował i praktycznie zawsze z niczym nie ma problemów

 

No to tak jak i ja. Zawsze znajdzie mi najlepszą ofertę i telefon. Powiem tylko tyle że przedstawiciel co był u mnie za SE C905 chciał ponad 600 zł a w Orange ten sprzedawca wyliczył na szybko że będzie mnie on u niego kosztował około 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż - duralexsedlex :mrgreen:.

 

Pewnie masz rację. Ale IMHO mam wrażenie, że wylewamy dziecko z kąpielą. :sad:

 

To znaczy, jak nocami dorabiam i stróżuję na parkingu strzeżonym, to jest to działalność komercyjna związana z motoryzacją. I jak napiszę na Forum, że jestem na parkingu przy ul.... to rozumiem, że ban i urlop od Forum.

 

Naprawdę każdą zasadę można stosować z wyczuciem, a nie koniecznie dokładnie literalnie.

 

EOT z mojej strony. Szczególnie, że chyba nie jest to najlepszy wątek do takich dyskusji. Sorry za (w pewnym sensie) off topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od jakiś 5 lat obsługuje w Orange jedna osoba i jestem bardzo zadowolony. Mówię tylko co bym potrzebował i praktycznie zawsze z niczym nie ma problemów

 

No to tak jak i ja. Zawsze znajdzie mi najlepszą ofertę i telefon. Powiem tylko tyle że przedstawiciel co był u mnie za SE C905 chciał ponad 600 zł a w Orange ten sprzedawca wyliczył na szybko że będzie mnie on u niego kosztował około 200 zł.

no dokładnie, tak samo z telefonami których nie ma jeszcze w ofercie Orange, mówię co chcę to przeważnie słyszę że nie ma szans, albo wyskakują z taką ceną że taniej byłoby kupić w sklepie. A ten mój zawsze jakoś mi załatwi i tak żeby było taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, tak samo z telefonami których nie ma jeszcze w ofercie Orange, mówię co chcę to przeważnie słyszę że nie ma szans, albo wyskakują z taką ceną że taniej byłoby kupić w sklepie. A ten mój zawsze jakoś mi załatwi i tak żeby było taniej

 

Bo bierze inne telefony, które sprzedaje i kupuje dla Ciebie taki, który chcesz. I jeszcze na tym zarabia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, tak samo z telefonami których nie ma jeszcze w ofercie Orange, mówię co chcę to przeważnie słyszę że nie ma szans, albo wyskakują z taką ceną że taniej byłoby kupić w sklepie. A ten mój zawsze jakoś mi załatwi i tak żeby było taniej

 

Bo bierze inne telefony, które sprzedaje i kupuje dla Ciebie taki, który chcesz. I jeszcze na tym zarabia ;).

wiem. Dla mnie ważne, że umie załatwić to co ja chcę i ja nie muszę sam za tym latać i nie przeszkadza mi to, nawet jeśli miałby dzięki temu drugi taki telefon, to tylko chwalić że potrafi sobie radzić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne przeciez. Robota jak robota, po to się pracuje, żeby coś na tym mieć. Też sobie skubnie (ale bez przesady, że na drugi taki telefon :) ) a i klienta usatysfakcjonuje i utrzyma. I wszyscy happy. Trzeba jakoś walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobek to jakiś tam procent od ceny wyjściowej towaru, więc agent danej sieci przynajmniej może na śniadanie zarobi :mrgreen:
ale skoro biorę taryfę za przykładowo 200zł to w dość dobrej cenie może mi zaoferować coś znacznie droższego, więc sprzedając to i kupując te dwie 1208 zostanie mu jeszcze na coś więcej niż śniadanie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne.. Podobno samochód odbił od krawężnika i kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Z jaką prędkością musiał jechać, że auto nie zatrzymało się na filarze, tylko rozpadło się na pół? Nie oceniam, zastanawiam się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpadło się na pół

 

tym bardziej, że nie jest to 25letnie BWM/AUDI/Opel które miał 300 właścicieli i było 10razy spawane...chyba że 307sw też spawają.

Panie/Panowie zwalniamy na POMach, bo bywa za szybko...(np. wczoraj :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traszne.. Podobno samochód odbił od krawężnika i kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Z jaką prędkością musiał jechać, że auto nie zatrzymało się na filarze, tylko rozpadło się na pół? Nie oceniam, zastanawiam się..

 

W telewizorni powiedziano, że we wraku prędkościomierz zatrzymał się na 100 km/h...

Nie wiem czy to prawda, tak tylko usłyszałem, ale wiadomo co pismaki potrafią. Tym niemniej raczej było szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...