Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

kurde a ja musze sobie znowu zastrzyk w brzuch ladowac ....nienawidze tego....
trzeba było sobie jakąś fajną pielęgniareczkę załatwić. W moim przypadku tak skutecznie odwracała moją uwagę od zastrzyku, że nawet nie wiedziałem kiedy mi go robiła :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez skonczylem .....w szpitalu....ale pozatym był mega sniegu a sniegu :roll: :roll:

 

[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 7:42 pm ]

ps radek a masz tel??? full serwis czy tylko zaszczyki:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rak to straszna choroba.. [*]

........................................

ktos zna slowo "manifa"..bo w tv wszedzie same manify..a w slowniku jezyka polskiego takowego wyrazu znalezc nie potrafie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapraszam do nas...... buduja najwieksze skrzyzowanie autostrad w polsce.....

Odwiedziny polecam w piatek ok 16:PPP teraz zeby na A4 wypasc dokladam 15km , ogolnie wszedzie jeden wielki korek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psia krew, pękł mój ulubiony kubek z impreza wrc :evil::cry:

Wszystko grubymi nićmi szyte :!: To, że Subaru wycofało się z rajdów, nie znaczy, że wszystkie ich produkty mają kończyć swój żywot :mrgreen: Mi się plecak rozwalił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 15.03 zamykaja młynarska

 

Na jak długo? :roll:

 

Oj, dopiero się będę spóźniał do pracy :mrgreen:.

 

Bemowo teraz przeżywa trudne chwile: w remoncie Powązkowska, budują nową trasę przecinającą na Dywizjonu 303, teraz ta Młynarska... Ale jak już wszystko zrobią, to podróż do centrum będzie zajmować 17,5 sekundy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padł mi wczoraj 5 m-czny dysk twardy. Poszperałem po necie i okazało się , że nie tylko mi się to przytrafiło - wadliwa seria :!: :evil::evil::evil: Dyski w zależności od przypadku działają od 2 dni do 6 m-cy.

 

Pod koniec listopada 2008 roku na oficjalnym forum wsparcia technicznego firmy Seagate pojawił się wpis w którym użytkowników o nicku Inviste opisuje swój problem z dyskiem. Problem był dość poważny, błąd w biosie dysku twardego powodował, że w niektórych przypadkach po ponownym rozruchu komputera dysk przestał być widoczny zarówno w systemie jak i w biosie płyty głównej. Fala wpisów z podobnymi problemami “zalała” fora informatyczne. Większość problemów występowała w dyskach Seagate Barracuda 7200.11 oraz Barracuda ES.2 SATA w rewizji firmware SD15, jednak jak się później okazało w oprogramowaniu dysków o rewizjach SD16, SD17, SD18, oraz SD19.

 

Jak ktoś posiada jeszcze działający dysk twardy Seagate SATA z serii 7200.11 to niech sobie wymieni firmware w nim. Oj ja głupi , że po zakupie nie sprawdzałem codziennie na stronce Seagate'a czy czasem nie trzeba coś z dyskiem zrobić :evil:

 

Dobrze, że wrażliwe dane mam na starym poczciwym WD Caviarze 80 GB który ma 10 lat :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...