Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba - to wspolczuje :???: uroki wspolczesnych biurowcow - wszystko dobrze, az nie padnie klima/elektronika/windy/systemy alarmowe itp. Wtedy przeklina sie te przeszklone dziadostwo na czym swiat stoi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuć mogę, ale wizja Subaraka z gipsowym amorkiem na masce spać mi nie daje... :twisted:

 

Jeśli dobrze zrozumiałem pumexa to co 1000 obietnic możesz popełnić OT w technicznym czy inne takie. :mrgreen::twisted: A jak źle zrozumiałem jegomościa, to zwal winę na mnie. Ja się tam byle kota nie boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Ale to są amory na masce, a ja myślę (no, załóżmy :cool: ) o amorku na masce.

Ewentualnie i alternatywnie może być krasnal dojcz-style.

 

Zamiast gwiazdy, drapieżnego kota albo tej tam, jakiejś damy... snobistycznej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuć mogę, ale wizja Subaraka z gipsowym amorkiem na masce spać mi nie daje... :twisted:

 

Jeśli dobrze zrozumiałem pumexa to co 1000 obietnic możesz popełnić OT w technicznym czy inne takie. :mrgreen::twisted: A jak źle zrozumiałem jegomościa, to zwal winę na mnie. Ja się tam byle kota nie boję.

 

eee... xiondz nie daje kazdemu rownej pokuty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaaatko, ale się naszukałam. Ale w końcu mam.

Amorki na masce:

Obrazek

:mrgreen:

To znaczy ktoś widać testował amorki w Volvo. No stare Volvo to ma miętki wytelepany zawias, pewno się przyjemnie bujało :P

 

Choć może to nowa metoda badania amorków w stacji diagnostycznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upały :evil::evil:

 

firma Air Bites (dostawca interentu), który nie potrafi przysłać rachunku kilka dni po wystawieniu, tylko zawsze po minimum 10 a termin zapłaty to 15 dni od daty sprzedaży. Dziś pobili samych siebie, bo przysłali fakturę vat z terminem płatności do 17 a dziś mamy 19. :evil::evil:

 

brak pomysłu na prezent dla kumpla z okazji jego 25'tki :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mowa o WiSie, a w jego przypadku już wiadomo jaka jest pokuta.

 

Np. - nie kupi w tym roku Subaraka...? :mrgreen:

 

kupi zas w przyszlym roku MY 08 w kolorze pomaranczowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upały :evil::evil:

 

firma Air Bites (dostawca interentu), który nie potrafi przysłać rachunku kilka dni po wystawieniu, tylko zawsze po minimum 10 a termin zapłaty to 15 dni od daty sprzedaży. Dziś pobili samych siebie, bo przysłali fakturę vat z terminem płatności do 17 a dziś mamy 19. :evil::evil:

 

Naprawdę jeszcze się nie nauczyłeś płacić przed przejściem kwitka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie nauczyłeś płacić w wyznaczonym terminie?

 

Wszystkie swoje rachunki reguluję w terminie, więc prowokacja Ci nie wyszła.... :cool:

 

Zawsze musisz czekać na kwitek?

 

Muszę mieć kwitek, by wiedzieć jakiej wysokości mam uczynić wpłatę na konto. Inne firmy jakoś lepiej ogarniają temat, bo potrafią przysłać fakturę w kila dni po wystawieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, to masz różne stawki za internet? :shock:

 

Znam firmy, które stosują podobna technikę wysyłania, ale na rachunki czterocyfrowe, więc dla mnie jakieś to dziwne nie jest, co nie znaczy, że tak powinno być. Jednak kijem się Wisły nie zawróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, to masz różne stawki za internet? :shock:

stawkę mam jedną :twisted:

 

Znam firmy, które stosują podobna technikę wysyłania, ale na rachunki czterocyfrowe, więc dla mnie jakieś to dziwne nie jest, co nie znaczy, że tak powinno być. Jednak kijem się Wisły nie zawróci.

 

ale chodzi o zasady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie wyścig Pikes Peak live obejrzałem

 

Faktycznie to syf. Współczuję.

 

Zobaczenie Pikes Peak, a już w ogóle przejechanie się tam, to - oprócz Ringu - moje motoryzacyjne marzenie. Ring już zaliczony i to dwa razy, a do Pikes Peak wciąż daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...