Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nie tegesem mialo być to że jakiś palant zaparkował naszej Octavii w bagażniku, ale okazało się kompletnie nie ważne wobec wiadomości że nasza bliska koleżanka leży w Olsztynie na OIOMie w spiączce farmakologicznej po wypadku samochodowym :cry::cry::cry:

 

noga z gazu :cry:

 

kij z autem coby kolezanka wyszla z tego

 

trzymam kciuki

 

coś słabo trzymaliście :cry:swieca.gif brak mi słów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges...W czwartek wkońcu odebrałem GTka z Mapteku i dzisiaj podczas pokazu skrzynia powiedziała...PA :evil:

 

Jak nie urok to sraczka, plus tego taki ze zamieniasz cos co padlo na lepszy odpowiednik, to co skrzynia z wkladem RA ala Mati?

 

Ps. Krotka skrzynia na pojezdzawki i kjs'y jak znalazl. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nie teges z ludźmi się zrobił. W moim rejonie obrodziło ostatnio Subarakami, jak grzyby po deszczu, najwięcej Foresterów. Miły widok, ale... takie to ważne towarzycho, samolubne jakieś, samouwielbiające, głowa w chmurach, wydaje im się że jadą co najmniej 1m wyżej od innych i patrzą tak, jakby rzeczywiście widzieli wszystko z góry. Nie kiwną, nie uśmiechną się, udają że nie widzą. NIE TEGES po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mnie połamało, tzn okazało sie ze 4 dyski wolały wybrac sie poza swoj normalny region pobytu i wyleciały :evil: , co :arrow: patrz podpis, jest dla mnie a głownie dla mojej żonki bardzo duzym nie tegesem, wczorajszy wieczór spedziłem na podłodze a ona ganiała z małymi :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nie teges z ludźmi się zrobił. W moim rejonie obrodziło ostatnio Subarakami, jak grzyby po deszczu, najwięcej Foresterów. Miły widok, ale... takie to ważne towarzycho, samolubne jakieś, samouwielbiające, głowa w chmurach, wydaje im się że jadą co najmniej 1m wyżej od innych i patrzą tak, jakby rzeczywiście widzieli wszystko z góry. Nie kiwną, nie uśmiechną się, udają że nie widzą. NIE TEGES po prostu.

 

Dlatego ja od dawna nie pozdrawiam nieznajomych subarakow na ulicy, bo to kompletnie bez sensu - podobnie jak bezsensowne posty w "pozdrawiamy sie" typu "pozdrawiam czarnego wrx ktory stal gdzies tam". Ludzie, ochloncie - obiektofilia? Pozdrawiajmy ludzi, a nie maszyny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nie teges z ludźmi się zrobił. W moim rejonie obrodziło ostatnio Subarakami, jak grzyby po deszczu, najwięcej Foresterów. Miły widok, ale... takie to ważne towarzycho, samolubne jakieś, samouwielbiające, głowa w chmurach, wydaje im się że jadą co najmniej 1m wyżej od innych i patrzą tak, jakby rzeczywiście widzieli wszystko z góry. Nie kiwną, nie uśmiechną się, udają że nie widzą. NIE TEGES po prostu.

 

Dlatego ja od dawna nie pozdrawiam nieznajomych subarakow na ulicy, bo to kompletnie bez sensu - podobnie jak bezsensowne posty w "pozdrawiamy sie" typu "pozdrawiam czarnego wrx ktory stal gdzies tam". Ludzie, ochloncie - obiektofilia? Pozdrawiajmy ludzi, a nie maszyny!

 

E, przesadzasz... :twisted: Machanie ma tez charakter edukacyjny - kilka osób pisało, że po machaniu weszło w fazę konwersacji i zachęcało innych kierowców do odwiedzania forum.

 

Poza tym pozdrawianie obcych samochodów ma inną dobrą stronę.

Jak napisze: "pozdrawiam kierownika bordowego outbacka" to ktoś inny napisze: "Przecież to Devlin był" i będę już wiedział jak Devlin i jego samochód wyglądają na zaś. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...