Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Tico to śmierć na kółkach

Niestety :(

Matiz bezpieczniejszy chociaż jest strasznie mulasty i pali dużo - nie wiem czy mój taki pijak czy one tak mają ale po mojej wiosce średnio Matiz pali 10/100 :shock:

Zdecydowanie lepiej brać seicento sporting. Całkiem żwawy i stosunkowo mało pali. I lepiej od Matiza wygląda.

 

Ale Lanos też nie jest złym autem. Nie może być zły skoro nawet Subaru upodobniło do niego nową Imprezę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcałem w prawo, a jechałem dość szybko bo światło się kończyło (a spóźniony już na zajęcia byłem), szybko się rozejrzałem czy tramwaju i pieszych nie ma i dzida. Tuż za nierównym przejazdem wpadłem w głęboką dziurę jeszcze na skręconych kołach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jak krakowska dziura dopadła to na szczęście skończyło się na skrzywionej feldze i rozwalonych 2 oponach. Chociaż sam się zastanawiam czy pęknięta za kilka dni sprężyna i amortyzatory o sprawności 0% to także nie następstwo tego. :neutral:

 

a moje nietegesy to: 200PLN/5pkt (wtorek) oraz 200PLN/6pkt (dzisiaj) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScorpioGemini, tzn. że mogę nawet teraz pojechać pokazać, że rozwaliłem tu, wtedy i proszę o kasę ?? A nie jest przypadkiem tak, że raport policyjny jest potrzebny ?

 

Jak jest raport, to jest czysta sprawa.

Zrób dokumentację foto, opisz zdarzenie, przydałby się jakiś świadek (może z kimś jechałeś), wystąp na piśmie i zobaczysz co dalej.

Nie masz nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzisiaj jakis knot wjechal w dupe :evil::evil::evil:

zaraz po wyjezdzie z domu na 1 swiatlach nie wyhamowal i zderzak mam do lakierowania :evil::evil::evil:

niech go $#@$#@#@ !! strzeli :evil:

 

w pieeenkne biale cacko :?: do niedawna moje :?: :roll:

przestan :twisted:

jeszcze teraz szlag mnie trafia jak o tym mysle, mam nadzieje ze tylko lakier poszedl, musze do blacharza sie udac, niech zobaczy czy nic innego sie nie stalo.

cale szcesnie ze nie bylo mocno :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...