Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko żeby ludzie na niego dla jaj nie zaczęli głosować :twisted::mrgreen:

Spoko, też baliśmy się za pierwszym razem, że w ramach protestu wobec obecnej "waadzy" ludki pójdą głosować na niego ale dostał chyba 1000głosów więc easy ;)

Swoją drogą debilowi, który pakuje tego człowieka w kłopoty urwałbym łeb. Trzeba nie mieć serca, żeby nabijać się opóźnionego w rozwoju faceta...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - nie przejmuj sie - kazdy ma tam jakiegos swojego Kononowicza....

 

12:41 10Apr09 RTRS-Polish politician fumes over "gay" elephant in zoo

WARSAW, April 10 (Reuters) - A Polish politician has criticised his local zoo for acquiring a "gay" elephant named Ninio who prefers male companions and will probably not procreate, local media reported on Friday.

"We didn't pay 37 million zlotys ($11 million) for the largest elephant house in Europe to have a gay elephant live there," Michal Grzes, a conservative councillor in the city of Poznan in western Poland, was quoted as saying.

"We were supposed to have a herd, but as Ninio prefers male friends over females how will he produce offspring?" said Grzes, who is from the right-wing opposition Law and Justice party.

The head of the Poznan zoo said 10-year-old Ninio may be too young to decide whether he prefers males or females as elephants only reach sexual maturity at 14.

(Reporting by Chris Borowski; editing by Andrew Roche)

 

Keywords: POLAND ELEPHANT/

Friday, 10 April 2009 12:41:20

RTRS [nLA84839] {EN}

ENDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczki chyba się mają ku sobie, bo cały dzień tylko na okrągło słyszę kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa kwa ..........

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy jakis oszołom lub oszołomy urwali obydwa lusterka w moim Forku.Rano zastałem tylko resztki połamanej obudowy i smętnie zwisające kabelki po luserkach.Cały dzień latania,policja,PZU-oględziny i sprawy papierkowe,serwis- montaż nowych lusterek.Poszła naprawa z AC bo koszt nowych to ok.2500.Całe szczęście że mieli prawie wszystko na miejscu,czekam jeszcze na obudowy lusterek,prawdopodobnie do piątku.Bieganie,dzwonienie cały prawie dzień,od samego rana wku........rzony na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) żulowi stacjonującemu koło biura zbił się jabol...zmartwiony był mocno

2)Jakiś marny aktorzyna kierujący Hujdajem Tuskonem chciał mnie o latarnie 'oprzeć'

3)w stolicy nie używa się kierunkowskazów

4)motocyklista cudem jakimś, nie wpadł mi do samochodu przez okno (zabrakło jakieś pół metra)- jechałem na zielonym...on raczej nie

5)jest dopiero 12.40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, zagazowałeś Imprezę?

 

Nr. 1 to prawdziwy nieteges - mam nadzieję, że dofinanswałeś mu następnego?

Nr. 2 - jeżeli to faktycznie aktorzyna, to donieś na Pudelka - oni uwielbiają takie "niusy" :mrgreen:

Nr. 4 - Niestety, jest sezon i takich będzie coraz więcej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, zagazowałeś Imprezę?

tak, ale nie będę tego wpisywał w nietegesa :D

 

Nr. 1 to prawdziwy nieteges - mam nadzieję, że dofinanswałeś mu następnego?

gaz się kończył, nie mogłem się zatrzymać, rozpędem na stacje jechałem :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...