Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Mikki, ja dzisiaj wracając do domu łyknąłem cegłówkę na środku 3- pasmówki (Modlińska)- do wymiany miska olejowa, bądź spaw starej...

Za 2tyg miałem robić przegląd z wymianą oleju i filtra a tak zrobię w pon.

To a propo nie tegesu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad się pogniewał i pojechał ze skargą na Policję :roll:

Mogą mi coś zrobić? :???:

Nie. Ma jakiś świadków?

Zarzuciło Cię, wpadłeś w poślizg i udało Ci się wyprowadzić auto. Pewnie sąsiad specjalnie piach rozsypał na drodze. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ma jakiś świadków?

Zarzuciło Cię, wpadłeś w poślizg i udało Ci się wyprowadzić auto. Pewnie sąsiad specjalnie piach rozsypał na drodze. :razz:

To by się pewnie dało wytłumaczyć, ale jak wytłumaczyć fakt, że Cię codziennie 'zarzuca', czasem po kilka razy ? ;] :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, to nie jest tak, że mnie raz zarzuci, raz nie. Jak widzę, że mogę to jadę ostro... z uślizgiem, jak nie jestem pewien to jadę dynamicznie, a jak mi się nie chce, to dziadkuję.

Świadkowie na ogół znajdują się w samochodach za i przede mną. Ten koleś wie, że jadę, bo słyszy, ale powiedział, że zamontuje kamerę. Wreszcie zobaczę to z boku :lol: :wink:

 

Póki co sąsiedzi mają spokój, mam nadzieję, że tylko do... max. wtorku :twisted:

 

San, "co nas nie zabije, to nas wzmocni" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś wie, że jadę, bo słyszy, ale powiedział, że zamontuje kamerę. Wreszcie zobaczę to z boku

Hehehe, dobre! Jak nagra niech wrzuci na youtuba. :mrgreen: A ja tu musze kombinować jakiś operatorów video jak chce jakieś fajne ujęcia nakręcić. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti, Spoko, mogę operować kamerą 'z kokpitu' :P

 

[ Dodano: Sob Maj 17, 2008 10:45 pm ]

No żesz kur....de mole.......... :evil::evil::evil::evil: 27-17 =10. Po 10 tysiącach znowu mi hamulce z przodu chroboczą :evil::evil::evil: Znów klocki zdarte po 10 tysiącach + pogięte tarcze po 27 tyś :/:/

 

Z czego oni robią te hamulce ??? Z papieru ??? Nie ma siły, zmieniam klocki (bo tanie tu są) żeby mi nie hałasowały, a po przyjeździe do Polski wywalam te badziewiaste hamulce w cholere! Nie kupuję serwisówek nie ma siły :evil:

 

Jak Subaru (jakby na to nie patrzeć marka o rajdowym image'u), mogła taki badziew do auta wsadzić. Odwołuję wszystkie swoje poprzednie opinie że hamulce w OBK są ok.

 

hrrr...... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dzisiaj wieczorem to dopiero będzie niezłe piratowanie w Wawie, ja już jadę, narka.

No to sobie pojeździłem :roll:

...urwany wahacz, skrzywiony drążek kierowniczy urwany łącznik stabilizatora, wymiana sworznia i cholera wie co jeszcze :evil:

 

Nie jesteś sam. Ja w piątek wymieniałem zwrotnicę. Te krawężniki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietegesem bylo dzisiejsze spotkanie GT'ka z Nissanem Navarra w Bielawie :evil:

Mlody kierowca Nissana nagle dosc szybko postanowil cofnac samochod, z lusterek nie skorzystal, bo jak stwierdzil "jak parkowalem to nic za mna nie stalo"... :???:

 

c1dd069737249d26med.jpg

 

f822b48ab829caaemed.jpg

 

9eb2ff1f6464fe05med.jpg

 

75ac55d1842bda1emed.jpg

 

91c45f4ca96ee874med.jpg

 

1e926f9afd5a8d4cmed.jpg

 

Gdyby nie refkleks Szymona, ktory zdazyl wrzucic wsteczny i troche uciec, szkody bylyby o wiele wieksze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka, :cry:

 

Miałem podobną sytuację, ale auto mniejsze i pan właściwie tylko dotknął mojego zderzaka. Tłumaczenie takie samo "wcześniej, to pana nie było". Ale to, że gościu spojrzał w lusterko, wrzucił wsteczny, przez 30s coś tam grzebał w aucie i dopiero cofnął (nie patrząc już w lusterko, bo i po co), to już nieważne. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietegesem bylo dzisiejsze spotkanie GT'ka z Nissanem Navarra w Bielawie :evil:

Mlody kierowca Nissana nagle dosc szybko postanowil cofnac samochod, z lusterek nie skorzystal, bo jak stwierdzil "jak parkowalem to nic za mna nie stalo"... :???:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Gdyby nie refkleks Szymona, ktory zdazyl wrzucic wsteczny i troche uciec, szkody bylyby o wiele wieksze :(

 

ja pierdykam - Wy to macie szczescie :roll: a to nie jest ten rog, ktory Pumexowy dopiero co zrobil :?:

Aga przy pierwszym dzwonku tez bylas :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka trzeba było urwać mu przyrodzenie :evil: :evil: ja to bym chyba rozszarpał :evil: ciekawe gdzie ten kierowca navarry kupił prawko :evil:

 

No chyba lekka przesada...każdemu może się zdarzyć... :/

Owszem moze, ale za glupote trzeba placic, a to jak dla mnie byl szczyt glupoty :evil:

Rozszarpac nie rozszarpalam, ale powiedzialam kolesiowi co o nim mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszarpac nie rozszarpalam, ale powiedzialam kolesiowi co o nim mysle...

Jeśli już można mówić o jakimś szczycie to raczej o szczycie nieuwagi a nie głupoty. :roll: Ostatnim razem GTek był lekko skrzywdzony chyba także przez nieuwagę.

 

Szkoda auta. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...