Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

strony w Oplu tez zacznie...juz to widze. Max 2 lata i sio z nim w cholere. I bedzie Honda,Alfa,Audi etc.

 

Z tą Alfą to mam nadzieję taki noworoczny żarcik? :wink:

 

Chyba, że spodobał Ci się dźwięk jaki wydała AR156 u nas na pasie, cytując dosłownie:"KKKRRRRRRR CHRRRUUUUPPP". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Alfą to mam nadzieję taki noworoczny żarcik? :wink:

dlaczego zarcik? nawet zanim Seba Puga kupił to bylismy Alfe 156 ogladac.

Wbrew powszechnej opini nie jest taka zła. I napewno niczym nie rozni sie od Opla jesli chodzi o awaryjnosc. A bynajmniej wiewióra nie wpieprza go tak jak Opla.

 

Olleo, na LPG samo sie przełącza z automatu. Wiem jak nalezy jezdzic na LPG. Nie jest to moje pierwsze auto z gazem.

Tak czy siak - gaz to zło. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfe 156 ogladac.

Wbrew powszechnej opini nie jest taka zła. I napewno niczym nie rozni sie od Opla jesli chodzi o awaryjnosc.

 

Oj, mój żółty przyjacielu, mylisz się. Alfa jest zdecydowanie mniej awaryjna od Opla. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietegesem jest to, że bawiłem sie tydzień w 3dolinach, a po powrocie widzę, że WRC fan nie jest już zielony. Strach wyjeżdżać.

Ciekawe co następnym razem spieprzycie.

 

Najlepiej zróbcie TheForum tylko dla siebie, z wstepem po podpisaniu lojalki czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety niewykorzystane sie mszcza ( czy jakos podobnie © barbie )

:twisted:

 

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 2:33 pm ]

Strach wyjeżdżać.

 

hehe, jak skillowali Aza, pare dni wczesniej wyslalem mu prezencik za upierdliwe pytania. Jak killowali Michala, dzien wczesniej grzebalem cala noc w kodzie innego 4um nie wiedziec czemu.

Jak nastepnym razem bede miec dziwny pomysl to od razu napisze, ze ktorys wmorderator poleci. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Alfą to mam nadzieję taki noworoczny żarcik? :wink:

dlaczego zarcik? nawet zanim Seba Puga kupił to bylismy Alfe 156 ogladac.

Wbrew powszechnej opini nie jest taka zła. I napewno niczym nie rozni sie od Opla jesli chodzi o awaryjnosc. A bynajmniej wiewióra nie wpieprza go tak jak Opla.

Nie wiem jak opel, choc koledzy nie narzekaja (kilka Cors, Astr i jedna Omega), ale kumpel mechanik juz kilka Alf 2-3 letnich mial na kanale z bardzo powaznymi awariami_nie_wiadomo_skad - skrzynie, wspomagania, zawieszenia itp. itd.

 

Olleo, na LPG samo sie przełącza z automatu. Wiem jak nalezy jezdzic na LPG. Nie jest to moje pierwsze auto z gazem.

Tak czy siak - gaz to zło. :twisted:

O gaz trzeba tak samo dbac, jak o turbo - bardzo =) W Nubirze tez mialem klopociki male z gazem, ale to jest tak prosta konstrukcja, ze zawsze okazywalo sie, iz to tylko jakas pierdolka (typu zawieszajaca sie klapka antywybuchowa zaraz za filtrem, czy nieszczelnosc ukladu dolotowego - lewe powietrze, to 99% problemow z gazem przy instalacji II gen.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxa, chyba tylko antybiotyk, ale samemu się nie bierze.

 

Wygooglałem:

 

Jak leczyć świnkę?

 

Niestety, na tę chorobę skutecznego lekarstwa nie ma, jak zresztą jest też w przypadku innych chorób wirusowych.

 

Świnka, jak niemal każda choroba wywołana przez wirusy, musi być zwalczona przez sam organizm. Możemy jednak łagodzić objawy świnki. Brak jest środków swoiście działających, należy zwrócić główną uwagę na właściwe pielęgnowanie chorego dziecka. Pomoże leżenie w łóżku, oszczędzanie wszelkich wysiłków, zbijanie gorączki (paracetamol, ibuprofen).

 

Małe dziecko, nawet jeśli jest chore trudno jest utrzymać w łóżku, można je ubrać w miarę ciepło, ale tak, by podczas zabawy nie spociło się. Należy dopilnować, by nie "zawiać" obrzęku - w tym celu wystarczy owinąć wysoko szyję (bawełniana wata, bandaż by nie urażać nadwrażliwej skóry). Chory powinien przyjmować tylko takie pokarmy, które nie będą drażnić błony śluzowej jamy ustnej i gardła - miękkie, łatwe do przełykania, niezbyt gorące, powinny być zwłaszcza płynne lub papkowate dla ułatwienia przełykania. Z uwagi na trzustkę - lekkostrawne i nie tłuste. Chory powinien przyjmować dużo płynów - soki owocowe, herbatę. Najlepiej pić je przez słomkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, dzięki. Taka przymulona jestem dzisiaj, ze nawet nie pomyślałam że przecież leczyć się można też w googlach :wink: .

 

 

Taa...

 

Tylko potem to się różnie kończy.

To mniej więcej podobnie, do tuningu przez Internet. Na pewno jest trochę dobrych wiadomości, ale trzeba je wydobyć z rzeki pierdół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, no oczywiście, nie jestem aż tak niepoważna :wink:

 

A kto to zdiagnozował?

 

Napisałam, że chyba mam świnkę, bo jakoś dziwnie w lustrze wyglądam :wink:, być może jutro u lekarza okaże się, że to tylko jakieś zapalenie :smile:.

 

EDIT:

 

hogi, to było do mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...