Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi nowymi Valeo (płaskimi takimi)? Może bym kupił?

 

Nie bądź pasztet, nie kupuj valeo. Kup Subaru Aero Blades. Ja dostałem takie od Mikołaja i są super (choć to chyba też valeo :mrgreen:).

 

Wiesz, gdzie je można dostać, a daleko tam nie masz 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem strzała... :evil:

Pan taksówkarz stwierdził, że zamiast skręcić w prawo pojedzie jednak prosto w moje drzwi. Jak później tłumaczył Panu Policjantowi, "to wszystko wina lodu..." Niestety Pan Policjant powiedział, że nie może ukarać lodu mandatem karnym.

Szczęście w nieszczęściu, że zdążyłem nieco uciec w prawo i do przodu jak już widziałem że we mnie jedzie. Niestety otarł mi tylne drzwi, felgę, błotnik i zderzak :evil:

I jeszcze dwugodzinne czekanie na Policję przy -8 st.C. Brrr, duży nieteges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to był duuuży nieteges. Bite 2,5h w śnieżnej zaspie. W nocy, podczas snieżycy i takiego wygwizdowa, że bania mała. No szlag by to trafił. Nie no, jazda na letnich po białym to ci frajda :???: . Nie miałem jednak wyjścia-jechałem po zimówki z Gdańska do Słupska. I co? I wystarczyła mała 10cm pryzma śniegu zostawiona przez pług piękne zawijająca się w stronę pobocza. Jedyne 15km do celu i tak mnie poooociągło po tym mikro nasypie do rowu, że hej. Auto zasypane do połowy okna od strony kierowcy i po maskę z przodu. Musiałem się ewakuować przez drzwi pasażera. Na szczęście żadnych strat. Auto weszło w śnieg jak w masło. Totalne zadupie i żadnej perspektywy na przejeżdzający ciągnik. Nawet kurna nie jechałem szybko ca. 60-70kmh. Ale wystarczyło żeby poszedł w śnieg jakieś 7-8m i nie było mowy o wypchnięciu nawet z pomocą 5 innych kierowców. Kiedy już byłem cały mokry i przemarznięty, a auto wyglądało w środku jak igloo, pojawiła się niezawodna pługopiaskarka i jej kierownik ze stalową linką. Wcześniejsze próby wyciągania jakimś busem spezły na niczym (rwanie linki, bus staczał się do rowu itp.). Z pługiem to tylko rachu ciachu i po krzyku. Pan pługowy był nawet lekko w temacie: -"jakie to auto?" -"Subaru" -"tak myślałem, pewnie za wolnoś pan jechał" :grin:

Potem zostało już tylko zrobienie sauny w kabinie, co by wysuszyć wszystko co mokre i z wolna pojechać do domu.

Dziękuję w tym miejscu wszystkim kierowcom, którzy zatrzymali się na miejscu chociażby po to, aby zapytac się czy wszystko w porządku, a w szczególności tym, którzy nie bacząc na fatalne warunki babrali się ze mną po pas w śniegu, by wyciągać auto. Jutro normalnie z samego rana zimowe kółka zakładam, bo nie ździerżę ponownie takiej sytuacji. brrrr..

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki nie teges :evil: Czytam właśnie recenzję Test Drive Unlimited w CD-Action i jestem zniesmaczony :evil:

100 licencjonowanych samochodów, 1600 km dróg... Ferrari, Alfa Romeo, Aston Martin, Jaguar, Audi, ... W zasadzie jedynym nieobecnym spośród producentów sportowych cacek są Porsche oraz Subaru i Mitsubishi. Niemca można jednak znaleźć jako RUF (wybieg ten zastosowano zresztą także w kilku innych grach, bo Porsche jakoś licencji dawać nie chce...), a Japończycy... cóż, najwidoczniej ktoś wyszedł z założenia, że ich rajdówkom czy torowemu NSX-owi trochę jednak do samochodów z klasą brakuje i tak nisko schodzić nie będą. Trochę szkoda, ale w końcu przy Aston Martinie DB9 czy Ferrari Enzo Subaru Impreza to taka rajdóweczka dla ubogich, a nie rasowe sportowe auto dla bogaczy. A rasowość jest tutaj najważniejsza!...

Taaa... szczególnie Type 25 to "taka rajdóweczka" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Impreza to taka rajdóweczka dla ubogich, a nie rasowe sportowe auto dla bogaczy.
Ładna zniewaga najlepszej marki pod slońcem... Kto to w ogóle napisał? Dożywocie powinien dostać, widać że nigdy nie jechał Subaru :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka, mam poluzowane. Ba! Nawet nie mam warkoczy :mrgreen: Gorzej z Luckiem, który zawija swoje sreberka i chce mi dać kradziony kilof... :neutral: :roll:

 

:mrgreen:

 

Ja się tylko grzecznie zapytałem. Swoją drogą fajnie dopiekasz Luckowi wypominając jaki to mam super samochód... :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...