Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie wiem gdzie ją kupić, a nie cierpię łazić po sklepach :roll:

 

oszukujesz - nie istnieje w naturze takie cos jak nielubiaca zakupow kobieta - to tak jakby powiedziec spokojne tornado, cichy wrzask badz tez bialy Murzyn :P:mrgreen:

Ja nie twierdzę, że nie lubię kupować, lubię 8) . Ale nie lubię łazić po CH. Wpadam do jednego, góra dwóch sklepów, jak już jestem zdesperowana (bądź mam zły humor :twisted: ) i albo coś kupuję, albo nie i uciekam. Zazwyczaj nie płacę za parking, bo wyrabiam się w pół godziny, góra godzinę :mrgreen: .

:P

 

 

 

debtux, jak uważasz, to nie tylko moja opinia :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w aucie w samej koszuli, ogrzewanie mam...

 

 

No właśnie :idea: to jest kolejna cecha Subaru, która sprawia, że ten samochód jest bardzo winter frinedly :wink: W żadnym aucie, którym do tej pory jeździłem silnik nie nagrzewał się tak szybko. Wyjeżdżam z garażu i właściwie po dwóch, trzech km już wskazóweczka zaczyna iść w górę. 8)

 

 

 

Tylko nie mówcie, że tak szybko się nagrzewa, bo mam coś zepsute :idea: wytłumaczyłem sobie, że Subaru tak ma i już 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakaś masakra. Tak, to był kiedyś ładny Labrador :( Nie wiem, jak można doprowadzić psa do takiego stanu. Po prostu chyba bardzo trzeba chcieć :evil:

 

5cb69186e5115780.jpg

 

 

Cent -Zagłodzony prawie na śmierć-dowód w sprawie o znęcanie Cent to około 2-3 letni pies w typie labradora ,kiedyś był pięknym zdrowym psem pełnym wigoru i życia był zdrowy ,wesoły a dziś ? Dziś Cent niczym nie przypomina tamtego psa jest wystraszony ,niespokojny ,i przeraźliwie wychudzony .Pies został odebrany właścicielowi podczas interwencji policji i wolontariuszki fundacji S.O.S dla Zwierząt [za co bardzo dziękujemy ]Właściciel został aresztowany i mamy nadzieje że dostanie zasłużona kare .Ciągle jednak zadajemy sobie pytanie jak można być tak bezdusznym ,bez serca ,jak można być takim potworem. ? Mimo tak wielu krzywd które zaznał pies jest wesoły ,lubi przebywać z człowiekiem i jest posłuszny .Jego rehabilitacja i doprowadzenie do formy będzie trwała długie miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przywieźli drzwi na które czekałem ponad 10 tyg. Kupowaliśmy je w dwóch partiach jedne są już założone po oczekiwaniu jeszcze dłuższym poźniej był problem z montażem bo pomimo uzgodnienia, że potrzebuję drzwi dokładnie na taki wymiar jak podaję, przywieźli swoje standardowe. Teraz znowu pomyliły im się wymiary i będę czekać kolejne miesiące na zamontowanie drzwi. Tak jest chyba tylko w tym kraju :evil::evil:

 

NIE POLECAM STOLBUD WŁOSZCZOWA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakaś masakra. Tak, to był kiedyś ładny Labrador

Kogoś kto to zrobił tłukłbym tak długo aż straci przytomność, potem ocucił i zaczął na nowo :evil:

Słowo bydlak chyba nie oddaje całego aspektu....Kanalia - chyba bliżej....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIE POLECAM STOLBUD WŁOSZCZOWA!!

 

ale stacje maja niekiepa

 

 

to jest jakaś masakra. Tak, to był kiedyś ładny Labrador

Kogoś kto to zrobił tłukłbym tak długo aż straci przytomność, potem ocucił i zaczął na nowo :evil:

Słowo bydlak chyba nie oddaje całego aspektu....Kanalia - chyba bliżej....

Pozdrawiam

 

z pelna swiadomoscia stwierdzam, ze takie postepowanie mozna nazwac tylko kurewstwem i skurwysynstwem

 

powiedzcie mi dlaczego za zabor mienia mozna dostac pare lat, a za znecanie sie nad zwierzetami jakies marne do 2 lat i to najczesciej w zawiasach - wg mnie powinno sie zaostrzyc kary wlasnie za znecanie sie nad zwierzetami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znecanie sie nad zwierzakami to ogromny problem i jak sie oglada takie zdjecia, to sie serce czlowiekowi sciska... Problem w tym, ze w naszym panstwie brakuje juz miejsca dla tych, ktorzy znecaja sie nad ludzmi.

 

Moze w czynie spolecznym machniemy jakies wiezienie forumowo, he? Podobno niezly biznes. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pelna swiadomoscia stwierdzam, ze takie postepowanie mozna nazwac tylko kurewstwem i skurwysynstwem

Nawet z punktu widzenia moderatora nie pozostaje mi nic innego jak się z tym zgodzić...

powiedzcie mi dlaczego za zabor mienia mozna dostac pare lat, a za znecanie sie nad zwierzetami jakies marne do 2 lat i to najczesciej w zawiasach

Podobno w krajach UE ma obowiązywać nowy kodeks postępowania (nie wiem od kiedy) ale oprócz zaostrzenia wyroku mają też być bardzo wysokie grzywny (co niejednokrotnie działa lepiej niż pudło). Mocno za to trzymam kciuki....

Muszę Wam powiedzieć, że nie mogę się uspokoić po tym zdjęciu....Ja chyba jakiś niedzisiejszy jestem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jakiś niedzisiejszy jestem...

 

 

może po prostu zdrowy jesteś ;)

 

na szczęście w 24h pies dostał dom tymczasowy, odzył troche...a zresztą, poczytajcie sami --> http://labradory.info/viewtopic.php?p=833565#833565

 

 

ale oprócz zaostrzenia wyroku mają też być bardzo wysokie grzywny

przecież u nas każdy, co ma płacić alimenty, kary i takie tam, jest bezrobotny, bez szans na zatrudnienie i do trzeciego pokolenia do przodu jest niewypłacalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież u nas każdy, co ma płacić alimenty, kary i takie tam, jest bezrobotny, bez szans na zatrudnienie i do trzeciego pokolenia do przodu jest niewypłacalny ;)

 

 

Jak nie wyplacalny to powinni przymusowo wycinac organy i sprzedawac za kase potzebujacym i rozwijajacym sie krajom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ciąg dalszy i zapuszczam wąsik.

chcesz tym dowodzić? :wink:

 

Tam dowodzić, sieć otworzyć.

 

Obozy pracy - tak jak w USA bylo - drogi budowac

 

jest to do ogarniecia, tylko trzeba chciec - a nie zajmowac sie duperelami

 

przy okazji stworzylo by sie dodatkowe miejsca pracy przy nadzorze takowych elementow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma takiego psa znajdę co go znalazłem daleko od zabudowań . Kiedyś pisałem o tym ale chyba warto wracać do takich spraw . To się w pale nie mieści żeby coś takiego zrobić :shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem dziś z bliźniakami do matki polki zrobić morfologię (odpłatnie)

okazało się że szpital w związku z kiepską sytuacją finansową zawiesił wykonywanie badań dla pacjentów komercyjnych :shock:

nie ma to jak dobre zarządzanie :roll: kto tam odpowiada za myślenie :shock:

a ja mam niezałatwiony temat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...