Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila, chwila. Ja jednak za mało na forumie przebywam.. Czy dobrze zrozumiałem, że Lynx i Harvester to familia? Mało tego - ojciec z synem. MAŁO TEGO - to Harv wywalił praktycznie nowe 46" LCD?!

 

nie, ja już nie mogę o tym czytać bo mnie brzuch i policzki bolą... ze śmiechu oczywista :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja znam adres, chyba podjadę przy najbliższej wizycie śmieciarzy, może jakiś Subarak się zawieruszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Ja tez znam, ja tez znam... Nigdy nie grzebalem w smieciach... ale od teraz chyba zaczne im sie przynajmniej uwaznie przygladac :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie adres tego śmietnika :P I termin kolejnego sprzątania :D Przyda mi się parę rzeczy :D

 

Heh, ja znam adres, chyba podjadę przy najbliższej wizycie śmieciarzy, może jakiś Subarak się zawieruszy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I cały mój plan na marne :evil: Chciałem wpaść na następną wywózkę śmieci, ale widzę, że będę się musiał ustawić w kolejce do tego śmietnika :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawił do śmietnika wszystko łącznie z praktycznie nowym 46 calowym LCD :shock:

 

 

Ja nie wierze, ze nikt mu nie pomagal. On nie udzwignie takiego pudla, chyba, ze WRX-em podholowal... :shock:

 

 

teraz doczytałem , ale jaja :evil:

 

z drugie strony mógł nie zauważyć pudło od LCD 46 cali jest bardzo cięzkie w stosunku do samego LCD :idea:

 

to nie czasy starych kineskopowych tv gdzie trzeba było dwóch np. DNL-i (bez urazy 8) )do transportu :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której ten śmietnik opróżniają?! Przed szóstą rano? A co tam! Nie wyśpię się, ale po takie fanty warto się pofatygować :mrgreen:

 

wszystkich chętnych zapraszamy w soboty między 10 a 12, mamy jeszcze parę telewizorów, trochę sprzętu komputerowego, są meble, dywany, obrazy i inne takie tam pierdoły do domu :wink: a specjalnie dla forumowiczów Harvi wypchnie do śmietnika Czarną Perłę i Nowy Testament :mrgreen:

proszę zgłaszać zapotrzebowania na inne towary, rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, termin realizacji cudów - około tygodnia :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję ,że vergette wygra tą promocję :roll:

 

Spoko, wezmę tyle ile uniosę... więc i dla wszystkich wystarczy :P:mrgreen:

 

proszę zgłaszać zapotrzebowania na inne towary, rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, termin realizacji cudów - około tygodnia :mrgreen: :mrgreen:

 

Czołg też jest na wynos? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...