Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zszedl mi mocny kac, co jest bardzo teges.Co prawda z bolem glowy walczylem ketonalem, ale warto bylo :smile: .

 

ketonal jest cienki na kaca - lepszy ibuprom max - sprawdzone :mrgreen: a najlepszy jest napoj alkoholizowany zwany redds, breezer itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zszedl mi mocny kac, co jest bardzo teges.Co prawda z bolem glowy walczylem ketonalem, ale warto bylo :smile: .

 

ketonal jest cienki na kaca - lepszy ibuprom max - sprawdzone :mrgreen: a najlepszy jest napoj alkoholizowany zwany redds, breezer itp ;)

 

Poki co najmocniejszy jaki probowalemna kaca to Zaldiar czy jakos tak, ale to scierwo jest naprawde mocne.Jak mialem polamane zebra to jadlem to, ale po 2 dniach odstawilem, bo mialem po nim drgawki :lol: .Ale widze, ze Ty rowniez preferujesz lekkie piwka na kaca...szacuneczek :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zszedl mi mocny kac, co jest bardzo teges.Co prawda z bolem glowy walczylem ketonalem, ale warto bylo :smile: .

 

ketonal jest cienki na kaca - lepszy ibuprom max - sprawdzone :mrgreen: a najlepszy jest napoj alkoholizowany zwany redds, breezer itp ;)

 

Poki co najmocniejszy jaki probowalemna kaca to Zaldiar czy jakos tak, ale to scierwo jest naprawde mocne.Jak mialem polamane zebra to jadlem to, ale po 2 dniach odstawilem, bo mialem po nim drgawki :lol: .Ale widze, ze Ty rowniez preferujesz lekkie piwka na kaca...szacuneczek :smile: .

 

i to smakowe pifka bo nie zostawiaja goryczki :mrgreen:

 

a najlepsze cus co jadlem to MYOLASTAN - trzepie ze jak sie masz - przy zapaleniu miesni okolokregoslupowych takie cusik dostalem - po pierwszej tablecie zaczalem belkotac i na pietro u rodzicow wchodzilem na czworakach bo nie moglem pionu utrzymac :twisted::mrgreen: kumpla kiedys polamalo i dalem mu pol tableteczki to powiedzial, ze nie wiedzial gdzie jest :mrgreen:

 

myolastan rzondzi :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie bylo jak mi narkoze dozylna podawali :mrgreen:

 

najpierw cus tam wstrzykneli i anestezjolog sie pyta czy cos czuje, to mowie ze nie potem mowi - pani basiu pani poda biale :mrgreen: no i mi cos wstrzyknela znowu i znowu sie pyta czy cos czuje - na poczatku nic, a za chwile ttalny odlot, wzroku nie moglem utrzymac w jednym punkcie, wszystko takie fajne bylo - a anestezjolog sie pyta - fajnie co :?: to ja na to tylko zdolalem pokiwac glowa ledwo co - to mi powiedzial to juz pan wie dlaczego ludzie cpaja - i na koniec uslyszalem - dobra pani basiu (jakis tam 3 srodek wymienil) i gasimy swiatlo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/a tak w ogóle to w tłusty czwartek pączki są najgorsze :P /

Masz rację, nawet niektóre najlepsze cukiernie wypuszczają jakieś gnioty zwane pączkami. :mrgreen: Fe, małe to, pogniecione, bez "marmelady" i jeszcze cena wyższa. :mrgreen:

 

U mnie stanęło chyba na 7 czy 8, jakoś dziś nie mam ciągu. Pączki jem prawie codziennie, więc nie mam specjalnego głodu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...