Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wypada nad Czorsztyn :)

 

Nasz bolid do holowania:

 

img1094o.jpg

By plasma555 at 2010-10-02

 

Lekko skwaszona mina ojca bo wyciągnąłem większego od niego :) po zdjęciu z powrotem do wody :) .... hobby to hobby!

 

img1076cu.jpg

By plasma555 at 2010-10-02

 

A tutaj Szczupak byk! 86cm 5,5kg!!! pięknie walczył... R.I.P. ... za głęboko chwycił gume :/ :( :( :(

 

img1075z.jpg

By plasma555 at 2010-10-02

 

img1074s.jpg

By plasma555 at 2010-10-02

 

No i zachód. Cały dzień łowienia.

 

img1079kq.jpg

By plasma555 at 2010-10-02

 

img1081k.jpg

By plasma555 at 2010-10-02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw, a dziękuję za komplement świniaka :D szczupak był PRZEpiękny! :) miał takie kolor że aż mi się serce krajało jak zobaczyłem co chłopak zrobił z gumą i gdzie wbił się haczyk :/

 

Cysztof, :lol:

 

 

Kiedyś trzeba zrobić spota nad Czorsztynem i coś połowić :) piwko, grill i łódki :)

 

 

ps. TEGES2: Zaraz lecę do Paryża się pozwiedzać i zobaczyć co to z tą wieżą się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges z wczoraj to że żyję i chodzę. Wczoraj żonka umyła podłogę nic nie mówiąc, poślizgnąłem się i upadłem tyłem, tak, jakby mi gwałtownie wyciągnięto dywan spod nóg. Uderzyłem jednocześnie kością ogonową, plecami i głową. Dłuższą chwilę zastanawiałem się czy żyję i czy będę mógł chodzić. Szczęśliwie dzisiaj już trochę lepiej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges z wczoraj to że żyję i chodzę. Wczoraj żonka umyła podłogę nic nie mówiąc, poślizgnąłem się i upadłem tyłem, tak, jakby mi gwałtownie wyciągnięto dywan spod nóg. Uderzyłem jednocześnie kością ogonową, plecami i głową. Dłuższą chwilę zastanawiałem się czy żyję i czy będę mógł chodzić. Szczęśliwie dzisiaj już trochę lepiej. :roll:

 

 

Nie ubezpieczałeś się ostatnio na życie na wysoką kwotę? :P

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...